znaj.ua

У КМДА розповіли, коли у Києві добудують Подільський міст

В ефірі програми "Час: Online" на сайті 5.UA заступник директора Департаменту інфраструктури Києва розповів про оптимістичний план завершення будівництва Подільського мосту

Київська міська адміністрація цьогоріч виділила 1 млрд 135 тисяч гривень для будівництва з’їздів та підготовчих робіт, а також будівництва ще однієї арки на Подільському мостовому переході. Про це у середу, 8 листопада, в ефірі програми "Час: Online" на сайті 5.UA розповів заступник директора Департаменту інфраструктури Києва Богдан Тимченко.

"По Подільському мостовому переходу на сьогодні ведуться переговори з німецькими інвесторами, які готові виконати за 4-5 років ці роботи чи прокредитувати виконання цих робіт, але міська адміністрація у свою чергу в цьому році виділила 1 млрд 135 тисяч гривень для будівництва з’їздів та підготовчих робіт та будівництва ще однієї арки. Тому на сьогодні у нас триває процес переговорів з німецькими інвесторами. Те, що міська адміністрація фінансує, – це вона окремо фінансує, але профінансувати увесь об’єкт на сьогодні, на жаль, немає на сьогодні коштів. Я думаю, результати у найближчий місяць-два будуть. У нас кошторисна вартість 11 млрд у цінах 2016 року. У нас сьогодні, крім мостової частини, готується ще ТО по з’їздах. Крім мостової частини, ще є з’їзди, інколи вони мають ще більшу вартість, ніж сама мостова прогонна частина", – розповів Богдан Тимченко та додав, що оптимістичний план завершення робіт на Подільському шляхопроводі – 2021 рік.

"Ми зараз робимо ТО по з’їздах. Проект то був вже, але змінилася містобудівна ситуація і деякі зміни були внесені, тому на сьогодні розробляється ТО з’їздів. Переговори щодо будівництва, можливо, до кінця року вже й завершаться, а сам термін нормативний – 2021 рік. Це оптимістичний план, якщо все буде складатися саме так, як ми плануємо", - додав заступник директора Департаменту інфраструктури Києва Богдан Тимченко.

Варто зазначити, що роботи з будівництва Подільсько-Воскресенського мосту почалися у 1993 році, однак у зв'язку з відсутністю фінансування через кілька років були припинені. У грудні 2003 року будівництво моста було відновлено. Згідно з проектом, міст має з'єднати Поділ з лівобережними районами Воскресенка та Райдужний масив. Загальна довжина мосту - близько 7,5 км.

Попередній матеріал
Як скоро Верховна Рада виправдає нарешті покладені на неї очікування – "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
МЗС відреагувало на нову хвилю репресій у Криму
Loading...

У КМДА не виключають, що проїзд одним з київських мостів стане платним

Прямий шлях до Бахмута і Слов’янська: на Донеччині відкрили "стратегічний міст"

Майже 10 років будівництва: на Прикарпатті Порошенко відкрив довгоочікуваний міст