Гідропарк
Гідропарк www.kiev.life

Оновлення столиці: Кличко хоче перетворити Гідропарк на київський Disneyland

Для втілення такого амбітного задуму ведуться переговори з іноземними компаніями

Оновлювати столичний Гідропарк взялася міська влада. Початок реконструкції проінспектував Віталій Кличко. Мер зазначив, що до кінця осені презентують проект комплексного оновлення усієї території цієї відпочинкової зони, передає "5 канал".

Як стало відомо, цього року на реконструкцію Гідропарку виділили 11 мільйонів гривень. Уже відремонтували центральну алею та частину прилеглого до неї парку, а також встановили освітлення, облаштували клумби та обладнали нову систему поливу.

Щоб привести до ладу усі 140 гектарів території, влада міста веде перемови з міжнародними компаніями. Зокрема, щодо інвестицій для будівництва парку розваг, схожого на Disneyland.

"На жаль, територія вже багато років – уже років 20-30, не прибиралась, не приводилась у нормальний стан. Тим не менш, зараз ми взялися за благоустрій території…Ми зможемо привести до ладу територію у 140 гектарів Гідропарку протягом наступних двох років", – зазначив міський голова столиці.

Кличко також розповів: "Ми ведемо переговори з компаніями з Кореї, Австрії, Німеччини, США, аби перетворити київський Гідропарк на рекреаційну зону з парком розваг рівня Діснейленду. І зацікавленість у інвесторів є". 

Як повідомлялося, у Києві відкривається єдиний центр велокультури. Там запрацює і відновлена адміністративна будівля для спортсменів з душовими, роздягальнями, медпунктом та тренажерним залом.

Попередній матеріал
Натхненника "ХНР" заґратували строком на 6 років
Наступний матеріал
Представник Нацради: Історія із каналом "112 Україна" не закінчилася – далі все вирішують суди
Loading...