5 канал

Новий рекорд: у Києві створили гігантський лабіринт у формі мапи України

Лабіринт - 225 метрів завширшки та 200 метрів завдовжки. Це новий вітчизняний рекорд

У Києві створили гігантський лабіринт у кукурудзяному полі у формі мапи України. Його вирізали на Кільцевій у полі завбільшки 45 тисяч квадратних метрів, на якому було висіяно понад півмільйона насінин кукурудзи, передає "5 канал". 

Лабіринт - 225 метрів завширшки та 200 метрів завдовжки, а от стежки простягаються на понад півтора кілометра. Це новий вітчизняний рекорд - найбільше зображення карти України у кукурудзяному полі.

"Сьогодні ми зареєстрували новий рекорд, а саме - найбільше зображення карти України у кукурудзяному полі. Тим паче, що вирізане у формі лабіринту. Нам приємно повідомити, що ці параметри є найбільшими в Україні, а саме - кукурудзяне поле розміром 225 метрів на 200", - зазначає керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

5 канал

У п'ятницю в лабіринті столичного агропарку для відвідувачів розробили квест. Потрібно було відшукати відповіді на запитання, які розташовані у різних точках лабіринту - їх загалом 26. Учасники квесту мають розгадати усі загадки і скласти ключове слово. Спеціально для малюків організатори створили дитячий лабіринт із казковими героями.

"Наша головна фішка - це саме квест у кукурудзяному лабіринті. Цього року ми створили аж два лабіринти: один із них - для дорослих, який виконаний у формі карти України з питаннями які стосуються України. Я певний, що багатьом буде цікаво дізнатися деякі факти про Україну, які вони до цього не знали", - переконаний актор проекту Анатолій Циркун.

Загалом на території розташовано понад три десятки локацій для активного відпочинку. Працюватиме він до жовтня щовихідних та на свята. Вхід для дітей зростом до 1,20 м - безплатний, для дорослих - 100 гривень.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Кращий за Централ-парк у США": Кличко відкрив у столиці оновлений парк "Наталка" – фото

Парк 'Наталка'
/
Парк "Наталка"
Парк 'Наталка'
/
Парк "Наталка"
Парк 'Наталка'
/
Парк "Наталка"
Парк 'Наталка'
/
Парк "Наталка"
Парк 'Наталка'
/
Парк "Наталка"
Парк 'Наталка'
/
Парк "Наталка"
Парк 'Наталка'
/
Парк "Наталка"

Попередній матеріал
Нинішнє скликання Ради є найкращим з усіх попередніх, окрім першого – Герасимов
Наступний матеріал
Гелікоптери та "зброя майбутнього": видовищний етап навчань Sea Breeze-2017