Віталій Кличко
Віталій Кличко kievcity.gov.ua

НАЗК внесло припис Віталію Кличку

  Згідно із законом, посадовець має 10 днів, аби повідомити НАЗК про виконання припису

  НАЗК внесло припис очільнику столиці Віталію Кличку. Про це повідомляє прес-служба Агентства з питань запобігання корупції.

  "Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону Київському міському голові Віталію Кличку", – йдеться в повідомленні.

  Як уточнили у відомстві, йдеться про порушення вимог частини першої статті 36 Закону України "Про запобігання корупції" начальником управління з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого органу Київської міськради Сергієм Красюком, який не передав належні йому корпоративні права в управління іншій особі протягом 30 днів після призначення на посаду.

  "Так, з метою усунення виявлених порушень, НАЗК вимагає провести службове розслідування та притягти винну особу до відповідальності", – наголосили антикорупціонери.

  Вони додали, що припис НАЗК є обов’язковим до виконання. За його невиконання очільник столиці несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

  "Про виконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації має повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції упродовж 10 робочих днів з дня його одержання", – додали у відомстві. 

  Попередній матеріал
  Під Новотроїцьким на міні підірвався боєць НГУ
  Наступний матеріал
  В одній з областей України оголосили штормове попередження
  Loading...