Гідропарк
Гідропарк 5 канал

На всіх столичних пляжах заборонено купатися – Держпродспоживслужба

  Читайте по-русски
  Досліджені проби води з питних фонтанчиків на столичних пляжах також не відповідають гігієнічним вимогам

  Стан води на будь-якому з київських пляжів не відповідає санітарним вимогам. Про це повідомляє в середу, 22 липня, ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві, посилаючись на результати санітарно-мікробіологічних та санітарно-хімічних досліджень, пише УНІАН.

  "Досліджені проби води відкритих водойм, відібрані 20 липня, не відповідають вимогам Державних санітарних правил розміщення, улаштування та експлуатації оздоровчих закладів", – йдеться у повідомленні.

  Встановлено:

  • Перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на всіх пляжах Києва ("Венеція", "Веселка", "Дитячий", "Золотий", "Молодіжний", "Передмістна Слобідка", "Райдуга", "Тельбін", "Центральний", "Троєщина", "Галерний", "Чорторий", "Вербний" та "Пуща-Водиця").
  • Зафіксовано колі-індекс (кількість бактерій групи кишкової палички): пляж "Передмістна Слобідка";
  • Плаваючі домішки на пляжах: "Венеція", "Веселка", "Дитячий", "Золотий", "Передмістна Слобідка", "Центральний", "Галерний" (мілкі водорості);
  • Відхилення через запах: пляж "Галерний";
  • Відхилення через водневий показник: ;
  • Біохімічна потреба в кисні (БПК5): пляжі "Вербний" та "Пуща-Водиця".

  "Інформуємо, що до покращення показників якості води у водоймах пляжами можна користуватися винятково як зонами відпочинку – без купання", – наголосили у відомстві.

  Також повідомляється, що досліджені проби води з питних фонтанчиків на столичних пляжах не відповідають гігієнічним вимогам. Дослідження води з питних фонтанчиків на санітарно-хімічні показники на пляжах "Райдуга" та "Тельбін" не проводились у зв’язку з несприятливими погодними умовами. Питні фонтанчики на пляжі "Троєщина" відсутні.

  Раніше 5.ua розповідав, як 75-річна бабуся із Бердянська щодня самотужки прибирає пляж від сміття

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині поліцейські "вибивали" із затриманого зізнання у вбивстві – ДБР
  Наступний матеріал
  Для ЗСУ у Львові розробили роботизовану платформу з бойовим модулем – що вміє новий апарат
  Loading...