Кран
Кран Depositphotos

"Київводоканал" затвердив нові внески для мешканців багатоквартирних будинків

  Читайте по-русски
  Нарахування відбуватиметься один раз на квартал – перша платіжка з новим тарифом прийде вже у січні

  АТ "Київводоканал" затвердив для споживачів у багатоквартирних будинках нові внески на обслуговування вузлів комерційного обліку холодної води. У прес-службі підприємства запевнили, що спрямують ці гроші на обслуговування, ремонт і повірку будинкових приладів обліку холодної води.

  Зазначається, що такі вузли функціонують у майже 12 тис. багатоквартирних будинків столиці, де встановлені загальнобудинкові лічильники об'єму спожитої холодної води.

  Відповідну категорію кияни побачать у квитанціях вже січні 2020 року. Нарахування відбуватиметься один раз на квартал, тож перша така платіжка стосуватиметься жовтня, листопада і грудня 2019 року.

  Внесок може становити від 1 грн до 140 грн і залежатиме від кількості квартир у будинку та від кількості квартирних лічильників.

  "Наголошуємо, що кошти, які доведеться сплачувати в разі необлікованих витрат води через відсутність і поломку загальнобудинкового лічильника, будуть значно перевищувати суму внесків на його обслуговування", – зазначають у Київводоканалі.

  Нагадаємо, за останнім опитуванням, більшість українців не бачать успіхів нової влади в зниженні тарифів ЖКГ.

  Попередній матеріал
  Імпічмент Трампа: у Конгресі заявили про підготовку звинувачень проти президента
  Наступний матеріал
  У Кривому Розі горів ліцей: евакуювали понад 800 учнів (оновлено)
  Loading...