київрада 5.ua

Київські депутати заблокували трибуну

  У Київраді вимагають розслідувати побиття депутатів

  Сьогодні, 26 травня, депутати від фракції "Свобода" і БПП заблокували трибуну Київради, а представники "Самопомочі" виступили з вимогою відставки міського голови. Вони влаштували демарш і закликом розслідувати побиття депутатів 21 квітня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Керівник фракції "Свобода" Юрій Сиротюк перед засіданням повідомив про спільне з фракцією БПП блокування президії Київради. У свою чергу, чільник фракції "Самопоміч" Сергій Гусовський заявив: "Фракція Об'єднання "Самопоміч" наполягає, у разі неможливості розпочати засідання, терміново скликати погоджувальну раду, на якій ініціювати недовіру міському голові. І запропонувати фракціям внести кандидатури на посаду секретаря Київської міськради".

  Пізніше до Київради прибув міський голова Віталій Кличко. Перед засіданням чільник столиці виступив перед депутатами. Він заявив: "Надано оцінку невідповідних дії начальника охорони Київради та звільнення його з посади, а також усунено керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка від роботи комісії з розслідування подій у Київраді для забезпечення неупередженої оцінки подій".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні під час засідання Київради Кличко заявив, що написав заяву про складання повноважень голови партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" відповідно до вимог закону "Про державну службу".

  Попередній матеріал
  ГПУ арештувала понад $3 млн, виведених в офшори посадовцем часів Януковича
  Наступний матеріал
  У Росії просять забрати з окупованого Криму українських в'язнів
  Loading...

  Кличко назвав три місця, де можна провести Євробачення у Києві

  Віталій Кличко пообіцяв зробити з Києва "Смарт-сіті" – повна версія інтерв'ю

  Керівник столичної поліції доповість про бійку під Київрадою – заступник Кличка

  Заступник Кличка прокоментував скандал навколо скверу Небесної Сотні

  Проекту будівництва паркінгу на Михайлівській площі не існує - заступник Кличка

  5 канал - трансляція наживо