5.ua

Кличко назвав три місця, де можна провести Євробачення у Києві

  Очільник Києва Віталій Кличко переконаний, що місто Київ, порівняно з іншими містами України, є найбільш підготовленим до проведення Євробачення 2017 року

  Про це під час церемонії відкриття Днів Європи у Києві на Михайлівській площі сказав Віталій Кличко, повідомляє "Укрінформ".

  "У нас є тільки один рік для того, щоб ми на гідному рівні провели Євробачення. У нас є всі можливості, вся інфраструктура і ми вже неодноразово проводили великі європейські події і це стосується Євробачення, коли виграла Руслана", - зазначив Кличко.

  За його словами, столична влада розглядає три варіанти, де можна провести Євробачення 2017 року. "Перший, це Палац спорту, 8 тисяч посадкових місць, також республіканський стадіон - Національний Олімпійський комплекс і зараз ми розглядаємо також нову трансформарену, яку інвестори готові будуть здати через 7 місяців вже до відкриття Євробачення в місті Києві", - зауважив очільник міста.

  Кличко наголосив, що транспортні комунікації з Європою найкращі у Києва.

  "На жаль, такого сполучення гарного немає ні в Одесі, ні в Дніпропетровську, ні у Льовові. І тому за всіма складовими компонентами я вважаю Київ найбільш підготовленим до проведення Євробачення в наступному році", - зауважив він.

  Як повідомляв 5.ua, Мінкульт назвав "ідеальне" місце для проведення Євробачення-2017 в Україні.

  Попередній матеріал
  Європа по-київськи: На Михайлівській площі у столиці тривають урочистості
  Наступний матеріал
  У Казахстані на акціях протесту затримали десятки людей, зокрема і журналістів

  Джамала розповіла про розмову з Лазарєвим за лаштунками Євробачення

  У Мінкульті на Євробачення-2017 планують витратити понад 14 млн євро

  Україна не делегуватиме право провести "Євробачення-2017" – Зубко

  Мінкульт назвав "ідеальне" місце для проведення Євробачення-2017 в Україні