YouTube / Світське життя

Джамала розповіла про розмову з Лазарєвим за лаштунками Євробачення

За словами співачки, на Сергія Лазарєва тиснули, йому було важко вітатися з нею

Співачка Джамала у програмі на одному з українських телеканалів розповіла, що Сергій Лазарєв їй побажав удачі на Євробаченні, повідомляє Gazeta.ua.

"Завжди казали букмекери: Росія на першому місці, Україна тиснула на мене: "не підведи, не нижче Росії", це заважало. Всі учасники, які виконували пісні, робили пісні під конкурс. "Тут буде кульмінація, щось трапиться". У Сергія був сильний номер, продуманий до деталей, тут він лізе, співає, рухається, у нього було багато всього. Коли ми стояли за лаштунками, сам він підійшов і сказав: "я тобі бажаю удачі". І я йому сказала: "Сергію, і я тобі бажаю успіху". Бачила на нього тиснули, йому було важко вітатися зі мною, коли проходили повз мене, а я завжди широко посміхалася, казала: "вітаю", – розповіла Джамала.

Співачка була вражена, коли їй подзвонив президент Туреччини.

"Всі виконавці, після моєї перемоги, Іспанія, Австралія, з якою була справжня боротьба, коли ми зрозуміли, що ми поряд і вона мене привітала. І це було дуже щиро, мені телефонували з США такі музиканти, про яких я тільки мріяла, мене привітав Тімберлейк, Лорін. Коли мені зателефонував президнет Туреччини я була дуже здивована. Він висловлював дяку, що перший раз тюркська мова прозвучала на конкурсі і вона перемогла", – зізналася Джамала.

За словами співачки гроші, які вона витратила на поїздку на Євробачення, ніщо у порівнянні з маштабами перемоги.

"Я насправді вважаю, що моя цифра 3 млн грн, це $100 тис., просто смішно для цього маштабу цієї перемоги, о Боже, це було зроблено не грошима", – сказала артистка.

Співачка не раз говорила, що її батьки у Криму чують багато несхвальних відгуків на її адресу, але після перемоги все змінилось.

"Вони вболівали щиро, батько з мамою отримують багато квітів, до них поломництво справжнє приходить: люди приносять пироги, квіти, казали, що вони стояли на колінах і читали молитву, коли я виступала", – розповіла Джамала.

Як повідомляв 5.ua, в ніч на 15 травня з піснею "1944" українська виконавиця кримськотатарського походження Джамала перемогла на пісенному конкурсі Євробачення-2016. Вчора, 20 травня, співачка розпочала свій тур Україною

Попередній матеріал
На Луганщині СБУ відвернула диверсію проти сил АТО
Наступний матеріал
Розвідка: на Новоайдарівський напрямок ворог перекинув підрозділ снайперів
Loading...

Джамала привітала українців із Днем вишиванки

"В мене одне громадянство" - Джамала відповіла на пропозицію окупантів стати росіянкою

У Мінкульті на Євробачення-2017 планують витратити понад 14 млн євро

Україна не делегуватиме право провести "Євробачення-2017" – Зубко

Мінкульт назвав "ідеальне" місце для проведення Євробачення-2017 в Україні

Організатори "Євробачення" не будуть переглядати результати конкурсу