4ubuk.blogspot.com

Київрада проголосувала за виділення землі під Музей Революції гідності

  Наразі зібрано майже 2 тис. артефактів, що потребують особливих умов для збереження, реставрації й експонування

  У четвер, 9 лютого, Київська міська рада підтримала проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної сотні – Музей Революції гідності. Про це повідомляється на сайті Київради.

  Як стало відомо, відповідне рішення підтримали 103 депутати.

  Відповідно до рішення, передбачається розробка проекту землеустрою для Музею Революції гідності на Алеї Героїв Небесної сотні, 3 у Печерському районі. Орієнтовно, площа музею становитиме 1,23 га.

  У Київраді зазначили, що "на відповідній земельній ділянці планується будівництво, експлуатація та обслуговування меморіально-музейного комплексу".

  Зі слів заступника секретаря Київради Володимира Прокопіва, зусиллями волонтерів та Інституту національної пам’яті зібрано майже 2 тис. артефактів, які потребують певних умов для збереження, реставрації й експонування. Саме тому дуже важливо розробити проект землеустрою Музею.

  Наразі відповідні артефакти тимчасово зберігаються в неналежних умовах у Музеї Івана Гончара та Музеї історії України у Другій світовій війні, сказав Прокопів. А міністр культури Євген Нищук зазначив, що Музей Революції гідності має стати культурно-просвітницьким майданчиком.

  "Наше завдання не просто виставити експонати чи створити музей фактажу конкретної події. Це буде меморіальний комплекс, який дасть можливість здійснювати ті чи інші конференції, круглі столи, гарячі обговорення суспільного життя. Це буде університет Майдану, філософія свободи і гідності багатьох наших подій, які і ми пережили, і наші діди, здобуваючи свободу для нас", – сказав він.

  Нагадаємо, у листопаді торік Президент Петро Порошенко ініціював створення Музею-меморіалу Революції Гідності в Києві. А уже у січні цьогоріч в Києві встановили спеціальні навігаційні стенди за назвою "Місця Революції гідності".

  Попередній матеріал
  "Кожне фото – вікно в чиюсь долю": В Дніпрі відкривається фотовиставка "Дні "Дня"
  Наступний матеріал
  "Час. Підсумки дня": Чи зрушить боннська зустріч в "нормандському форматі" переговорний процес із мертвої точки
  Loading...

  Війна на власні очі: "5 канал" представляє віртуальну екскурсію музеєм АТО у Дніпрі

  "Місця Революції Гідності": У Києві встановили спеціальні навігаційні стенди

  Музика Революції Гідності: Piano Extremist влаштував концерт біля Адміністрації Президента – фото та відео