http://socportal.info/

"Київенерго" розділили на дві компанії: що з договорами

  Знайти компроміс місто та представники "Київенерго" мають після новорічних свят

  "Київенерго" розділили на дві компанії: від підприємства відокремили "ДТЕК "Київські електромережі". Про це повідомили у прес-службі компанії, передає "5 канал". 

  Там зазначають: "Київенерго" й надалі постачатиме електроенергію, а новостворена компанія – розподілятиме її та експлуатуватиме електромережі. Таке рішення акціонери пояснювали вимогами закону "Про ринок електроенергії".

  "Створена компанія здійснюватиме діяльність з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж. У зв'язку з цим "Київенерго" передає на баланс ПАТ "ДТЕК Київські електромережі" права, зобов'язання та майно для реалізації дистрибуційного бізнесу. Очікується, що державна реєстрація нової компанії буде завершена в лютому 2018 року", – йдеться у повідомленні.

  Створення нових товариств жодним чином не вплине на договори щодо управління комунальним майном, укладеним між Київрадою і "Київенерго", переконують у прес-службі новоствореної компанії. Залишається непорушним і право власності громади столиці на стратегічні об'єкти, зокрема, ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та сміттєспалювальний завод "Енергія".

  Нагадаємо, в червні Київрада вирішила розірвати угоду з компанією. Щоби не зірвати опалювальний сезон, співпрацю з компанією продовжили до кінця квітня 2018 року. Знайти компроміс місто та представники "Київенерго" мають після новорічних свят.

  Зауважимо, що найбільшими власниками голосуючих акцій "Київенерго" є підконтрольні СКМ Ріната Ахметова компанії: DTEK Holdings Limited - 25%, DTEK Energy B.V. – 29%, Ornex Limited – 21% і ДТЕК Енерго – 18%.

  Попередній матеріал
  Біометричний контроль кримчан не стосується – Слободян
  Наступний матеріал
  У Києві можуть запровадити обов'язкові штрафи за неприбирання собачих відходів на вулиці
  Loading...