Смог у Києві
Смог у Києві Обозреватель

Київ накрила метеорологічна димка: скільки ще триватиме

Така димка виникає через накопичення та утримання шкідливих домішок у приземному шарі повітря

У Києві нині спостерігаються такі погодні умови, які сприяють утворенню метеорологічної димки. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Станом на 3 серпня в Києві спостерігаються погодні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря (метеорологічній димці). За прогнозом Українського гідрометцентру, через спекотну погоду та рівень забруднення – метеорологічна димка – може утримуватися до кінця поточного тижня", – відзначили у КМДА.

Як стало відомо, підвищений рівень забруднення повітря спостерігається у місцях найбільшого скупчення автівок – на великих автомагістралях міста. Принаймні, такі дані надає Держпродспоживслужба.

У міській адміністрації також зазначають: "За результатами аналізу якості атмосферного повітря у паркових зонах Києва, перевищення рівня забруднення повітря відсутнє. Задля зменшення випарів шкідливих речовин з автошляхів у повітря КК "Київавтодор" здійснює полив доріг у посиленому режимі".

Наразі по Києву фахівці проводять контрольні заміри повітря, аби визначити концентрацію шкідливих речовин.

Нагадаємо, лікарі радять українцям уникати місць масового скупчення людей і громадського транспорту в годину пік, також провітрювати приміщення і пити більше води.

"Найобережнішими треба бути людям після 60 років з серцево-судинними захворюваннями, з діабетом. Уникати закритих приміщень, там де немає доступу свіжого повітря, де не працюють кондиціонери. У години пік уникати місць скупчення людей. Відповідно, щоб питна вода була в доступі, щоб одяг був відповідний – просторий, менше алкоголю і куріння обмежити", – зазначає головний лікар Київського міського центру здоров'я Отто Стойка. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Вигадники": у середмісті Миколаєва встановили вуличний душ – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кожен п'ятий мешканець сходу підтримує тезу, що за Донбас необхідно боротися - Антипович
Наступний матеріал
У Росії "Загони Путіна" знов напали на штаб Навального
Loading...