5 канал

У білому одязі, з фарбою в руках: у середмісті Києва відбувся масштабний кольоровий забіг – відео

Кольорові забіги проходять у 40 країнах

У білому одязі та з фарбою в руках. Кольоровий забіг відбувся в центрі столиці. Долали дистанцію понад 3 тисячі людей, зокрема і діти. Головне правило забігу – фінішувати різнокольоровим. За бігунами спостерігала журналіст "5 каналу" Валерія Павленко.

Для 5-го ювілейного кольорового забігу в столиці обмежили рух у центрі міста. Саме тут пробігли понад 3 тисячі людей, розмальовані з голови до ніг.

Жовтий, зелений, синій, фіолетовий – майже всі кольори веселки біля НСК "Олімпійський". Учасники різного віку. Для дорослих дві дистанції – 3 і 6 км. Для дітей – 200, 400 та 800 метрів. Бігуни зізнаються: емоцій вистачить на рік.

"Ми обкидалися фарбою – і були всі щасливі. Я люблю кольоровий забіг і люблю бігати", – говоритиь один із учасниць забігу Євгенія Кондратенко.

"Кольоровий забіг" відбувся у Києві: хто біг та на що збирали гроші – ФОТО

А інша бігунка Оксана Бушман каже: "В житті бракує яскравих фарб, і дуже класно створювати свято собі, тому ми інвестували трошки більше в свій зовнішній вигляд, тому що ми хочемо, щоби всі хто на нас дивляться посміхалися".

Переможців на швидкість не визначають. Кожен обирає свою дистанцію, швидкість та мету забігу. Після фінішу частина учасників розфарбовуються в кольори національного прапора.

Організатор забігу Ігор Крицак каже: "Все це заради здорового способу життя, заради того, щоб переключитися з якихось сірих буднів, від наших буденних справ, і трошки перемкнутися на позитивну енергію. І благодійна складова, яка в основі нашого заходу. Ми ставили собі ціль зібрати 80 тисяч гривень для оргнізації інклюзивного наметового містечка". 

Уперше кольоровий пробіг організували у 2011-му в американській Аризоні. Відтоді популярність такого заходу зростає. Нині його проводять у 40-ка країнах світу.

Валерія Павленко, Віктор Сніжко, "5 канал"

Попередній матеріал
Маленькі лемури, хамелеони, козулі: у Черкаському зоопарку поповнення
Наступний матеріал
"Три неймовірно важкі, проте цікаві роки": Жебрівський подав у відставку з посади глави Донеччини
Loading...

Непосидюче дефіле: у Києві відбувся костюмований парад джек-рассел-тер'єрів

У Дніпрі фестиваль "Пісні, народжені в АТО" зібрав понад 60 авторів: як це було – відео

Чотирилапий карнавал пройшов у центрі Києва: як це було – ФОТО

У центрі Києва стартував "Пробіг під каштанами": які заплановані заходи

Габріелла Массанга та "5 канал" запрошують на зірковий фестиваль "Сімейні зустрічі"

У палаці Сант-Міклош влаштували середньовічне дійство "Срібний татош"