solom.kievcity.gov.ua

Клієнтам "Хрещатика" роз'яснили, як найближчим часом працюватимуть їхні картки киянина

  Власники картки киянина тимчасово зможуть продовжувати користуватися карткою киянина як проїзним у метро

  Після визнання банку "Хрещатик" неплатоспроможним тимчасово замороженою виявиться лише банківська складова картки киянина, але при цьому власники картки зможуть продовжувати тимчасово користуватися нею як проїзним у метро та як дисконтною карткою. Про це під час брифінгу повідомив координатор та інвестор проекту "Картка киянина" Євген Лісняк, повідомляє "Укрінформ".

  "Проект розподілений на три ключові складові, які є незалежні одна від одної, тобто це транспортна складова, соціальна та банківська складова. У картках від банку "Хрещатик" на сьогодні банківська складова неактивна, проте транспортна та соціальна складова протягом тривалого періоду зберігають свою дію. Тобто люди можуть продовжувати користуватися своєю карткою від банку "Хрещатик" як проїзним у метрополітені та як дисконтною карткою у мережах партнерів", – наголосив він. 

  Лісняк підкреслив – якщо людині важлива банківська складова картки, то вона може "вже сьогодні" звертатися до "Ощадбанку". "На сьогодні процедура перевипуску картки складатиметься з двох візитів людини до банку та одного візиту в метрополітен, якщо це пільгова категорія. Ця процедура не вимагає від людини збору документів, ця процедура не вимагає ходити до соцзахисту, тобто все автоматизовано", - сказав він. 

  Водночас, якщо йдеться про пільгові категорії населення, то ситуація дещо відрізняється. "Для пільгових категорій є певні незручності, тому що після банку треба з'явитися у соціальному захисті, активізувати свої пільги і піти в метрополітен, щоб записати транспортний пільговий додаток. Тобто на сьогодні це буде два візити до банку, візит у соціальний захист та візит у метрополітен", - додав він.

  Як повідомляв 5.ua, 5 квітня 2016 року банк "Хрещатик" був визнаний неплатоспроможним і в ньому запроваджено тимчасову адміністрацію терміном на один місяць - з 5 квітня по 4 травня 2016 року. Нагадаємо, що в "Ощадбанку" заявили, що фінустанова забезпечує безкоштовний перевипуск картки киянина для клієнтів банку "Хрещатик" до кінця квітня.

  Попередній матеріал
  До пошуків зниклого львів’янина, який скористався BlaBlaCar, долучили "Азов" та водолазів
  Наступний матеріал
  В ГПУ заявили, що не мають права перевіряти дії Порошенка щодо панамських офшорів
  Теги:
  Loading...

  Банк "Хрещатик" вимкнув банкомати

  У НБУ розповіли, як виплачуватимуть депозити, пенсії та зарплати клієнтам банку "Хрещатик"

  Сотні киян пікетували банк "Хрещатик": вимагали повернути зарплати та вклади

  Банкрутство "Хрещатика": правоохоронців просять захистити вклади киян

  Банк "Хрещатик" поки що продовжує обмеження на видачу готівки

  5 канал - трансляція наживо