Банк "Хрещатик" поки що продовжує обмеження на видачу готівки

  На добу на руки через банкомат можна отримати до 2500 грн

  Банк "Хрещатик" ввів обмеження на видачу готівки через банкомати та в касах з другої половини п'ятниці, 1 квітня, до понеділка, 4 квітня. Проте обмеження на видачу готівки через банкомати та каси банку "Хрещатик" залишаються і сьогодні. Про це повідомили в колл-центрі банку, інформує LB.ua.

  З п'ятниці, 1 квітня, в банку чинні обмеження на видачу готівки до 2500 грн на руки на добу через банкомат. Таку саму суму додатково можна отримати в касі. Протягом вихідних співробітники банку обіцяли, що обмеження будуть зняті в понеділок. Однак станом на 15:40 4 квітня вони все ще чинні. При цьому обмежень на безготівкові розрахунки немає, запевняють у банку.

  "Ми сподіваємося, що технічну проблему вдасться вирішити сьогодні", - сказала співробітниця колл-центру.

  Нагадаємо, банк "Хрещатик" спільно з Київською мерією випускає соціальні "Картки киянина". LB.ua повідомляє, що в бюджеті Київради на 2016 рік закладено кошти на докапіталізацію банку "Хрещатик".

  За інформацією видання, станом на 18 лютого 2016 року найбільшими власниками банку "Хрещатик" були бізнесмени Андрій Іванов (37,44%), Микола Солдатенко (24,24%) і Київська міськдержадміністрація (25%). Банк займав 18 місце за розмірами активів серед 130 українських фінустанов (на 1 жовтня 2015 року).

  Як повідомляв 5.ua, 1 квітня 2016 року Світовий банк назвав свої прогнози щодо інфляції в Україні

  Попередній матеріал
  Азербайджан заявляє про знищення кількох вірменських офіцерів високого рангу в Нагірному Карабасі
  Наступний матеріал
  Савченко остаточно відмовилась подавати апеляцію

  НБУ купив у банків понад $55 млн

  Мінфін і НБУ визнали неплатоспроможним державний "Родовід банк"

  Нацбанк скоротив кількість системно важливих банків