фото krm.gov.ua

Світовий банк назвав свої прогнози щодо інфляції в Україні

  Також були озвучені прогнози щодо зростання українського ВВП

  У Світовому банку прогнозують, що рівень інфляції в Україні у 2016 році становитиме 15%, а у 2017-му - 11%. Про це під час презентації економічного огляду та макроекономічного прогнозу для України сказала економіст Світового банку в Україні Анастасія Головач, передає "Укрінформ". "Ми прогнозуємо інфляцію на рівні 15% з поступовим зниженням до 11% у 2017-му", - заявила Головач.

  Також Світовий банк прогнозує, що зростання ВВП в Україні у 2016 році складе 1%, а у 2017-му - 2%. Про це сказав директор Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фан. "Ми вже бачимо перші кроки стабілізації. Ми прогнозуємо, що у 2016-му ВВП може зрости на 1%, і думаю, що ми можемо побачити зростання економіки на 2% у 2017 році",- зазначив директор Світового банку в Україні. При цьому він зауважив, що подальше відновлення економіки залежатиме від подій на сході Україні та від волі влади проводити структурні реформи.

  Нагадаємо, 30 березня Міністерство фінансів України озвучило прогнози, що у 2017 році валовий внутрішній продукт України зросте на 3%, а інфляція буде на рівні 8%. Водночас на початку березня Міністерство економічного розвитку і торгівлі погіршило прогнози щодо динаміки ВВП України в першому півріччі 2016 року з 1% "плюс-мінус" 0,5 процентного пункту до 0% "плюс-мінус" 0,5 процентного пункту.

  Попередній матеріал
  У "Київрекламі" показали ескізи правильного розміщення вивісок у столиці
  Наступний матеріал
  Російські військові планують провокації з 4 по 9 квітня – розвідка
  Теги:
  Loading...

  Новий Кабмін, допомога ЗСУ і третій транш кредиту: подробиці зустрічі Порошенка з Байденом

  США готові дати Україні кредит у $1 млрд після формування нового уряду - Обама

  Яресько повідомила, скільки коштує Україні обслуговування боргу

  Видатки на безпеку та оборону в Україні зросли на 50% - Мінфін