Наталія Гончарова / Facebook

У "Київрекламі" показали ескізи правильного розміщення вивісок у столиці

Проект, який визначає нові норми розміщення вивісок, уже зареєстрували в Київраді

Чільниця комунального підприємства "Київреклама" Наталія Гончарова опублікувала на своїй Facebook-сторінці ескізи нових вивісок у Києві на прикладі вулиці Сагайдачного на Подолі.

Наталія Гончарова / Facebook

Наталія Гончарова / Facebook

Наталія Гончарова / Facebook

"Стартуємо з реалізацією першого проекту по впорядкуванню фасадної реклами! … Важливо вже зараз, на етапі ескізів почути ваші відгуки, зауваження, пропозиції. Організуємо відкриту дискусію", - написала Гончарова.

Ці візуалізації демонструють нові правила і норми розміщення вивісок, передбачені проектом рішення "Про затвердження Порядку розміщення інформаційних вивісок у місті Києві", який зареєстрував у Київраді депутат фракції "Об’єднання "Самопоміч" Сергій Башлаков. Як пише "Хмарочос", проект має на меті встановлення правил і прописання чіткої процедури розміщення вивісок на київських стінах і, вочевидь, орієнтований на збереження історичної автентичності та естетичності міста.

Скасування довільного встановлення вивісок, зі слів Башлакова, унеможливить свавільне завішування міських стін: відтак, проект вивіски мусить бути поданим до відповідного центру, або ж зареєстровано через електронну систему. Таким чином відбуватиметься контроль кількості та якості рекламного матеріалу в місті.

З проектом рішення можна ознайомитися на сайті КМДА. Зауваження та пропозиції до нього можна надсилати 14 квітня 2016 року за адресами:

  • у письмовому вигляді - 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, депутатська фракція «Об’єднання "Самопоміч" у Київській міській раді, тел. 278-24-04;
  • у електронному вигляді - [email protected]
Попередній матеріал
Окупанти випустили по бійцях АТО більше 100 артснарядів та понад 370 мін – Лисенко
Наступний матеріал
Світовий банк назвав свої прогнози щодо інфляції в Україні
Теги:
Loading...