Генпрокуратура
Генпрокуратура ru.slovoidilo.ua

ГПУ визнала незаконною заборону на зведення "Музею Революції Гідності" на Інститутській

У липні "Музей Революції Гідності" отримав припис від департаменту спецрозслідувань ГПУ про заборону будівництва меморіалу на Інститутській

У Генеральній прокуратурі скасували постанову про заборону будівництва "Музею Революції Гідності" у середмісті Києва. Про це інформує прес-служба ГПУ.

"Постановою заступника генерального прокурора Анжели Стрижевської від 5 липня 2018 року скасовано постанову прокурора Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України від 27.06.2018 про заборону вчинення дій як незаконну", – зазначається у повідомленні.

У Генпрокуратурі заявляють, що відповідна постанова є незаконною і підлягає скасуванню, виходячи з положень с. 237 та 240 КПК України.

Як зазначається, постанова заступника генпрокурора Анжели Стрижевської оскарженню не підлягає.

"Разом з цим Генеральна прокуратура України повідомляє, що скасування незаконної постанови не перешкоджає проведенню слідчого експерименту у кримінальному провадженні, досудове розслідування у якому триває ще з 2013 року, але у межах та спосіб, визначений законом", – додали у прес-службі ГПУ.

Як інформував 5.UA, раніше "Музей Революції Гідності" отримав припис від департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури про заборону будівництва музею та меморіалу на Інститутській. Тоді керівник департаменту Сергій Горбатюк пояснив: введені обмеження тимчасові. Їх скасують по завершенню слідчих експериментів.

Довідково: 28 червня в Міністерстві культури України визначили архітектурний проект, за яким на алеї Героїв Небесної Сотні побудують Національний музей Революції Гідності. У конкурсі проектів майбутнього музею перемогли німецькі архітектори.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Заходи щодо вшанування Героїв Небесної Сотні у Києві – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В Одеській області живе найбільша сім'я з 346 людей
Наступний матеріал
Ботулізм в Україні: стало відомо кількість жертв у 2018 році
Loading...