Вкладникам банку "Хрещатик" відтермінували початок виплат

  Виплачувати кошти планують розпочати не пізніше 18 травня 2016 року

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) повністю обробив реєстр вкладників ПАТ "КБ "Хрещатик" і готовий почати виплати коштів у межах гарантованої суми відшкодування. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Фонду.

  Так, необхідні кошти зарезервовані для виплат, і ФГВФО готовий перерахувати їх в певні банки-агенти, з якими вже підписані відповідні договори.

  "У співпраці з Київською міською державною адміністрацією з метою максимального збереження активів банку, Фонд опрацьовує можливість виведення банку "Хрещатик" з ринку із залученням інвестора. У зв'язку з цим виплати вкладникам банку "Хрещатик" розпочнуться на кілька днів пізніше оголошеної раніше дати, але виключно у визначені законодавством терміни", – йдеться в повідомленні.

  Виплати коштів вкладникам за договорами, термін дії яких закінчився, і за договорами банківського рахунку (поточні і карткові рахунки) почнуться не пізніше 30 робочих днів з дня початку процедури виведення Фондом банку з ринку, тобто не пізніше 18 травня 2016 року.

  Як інформував 5.ua,  5 квітня НБУ визнав банк "Хрещатик" неплатоспроможним, а Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію. Зазначимо, що 24,9379% акцій банку належить Київській міській державній адміністрації. За даними НБУ, на 1 жовтня за розміром активів банк займав 18 місце (10,090 млрд гривень) серед 122 діючих банків.

  Попередній матеріал
  Сьогодні Ізраїль святкує 68-й День незалежності
  Наступний матеріал
  Європарламент обговорює скасування віз для Туреччини

  У Києві на травневі свята перекриють Хрещатик

  Клієнтам "Хрещатика" роз'яснили, як найближчим часом працюватимуть їхні картки киянина

  Банкрутство "Хрещатика": правоохоронців просять захистити вклади киян

  Сьогодні в Києві пройде репетиція маршу до Дня Незалежності, рух на Хрещатику перекриють

  Протестуючі власники автокав'ярень блокували рух Хрещатиком, поки не поговорили з Кличком

  Торгівці автокав'ярень перекрили Хрещатик і вимагають кадрових змін у КМДА