www.youtube.com

"Долина слонів": Кличко таки домігся реконструкції столичного звіринцю

Реконструкцію зоопарку планують завершити до 2019 року

Столична влада розробила концепцію розвитку міського зоопарку, аби привести його у відповідність до європейських стандартів. Про це повідомив радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець на сторінці у Facebook.

За словами Білоцерковця, роботи триватимуть понад два роки, до 2019 року. Відкриття оновленого зоопарку заплановане до пам'ятної дати – 110 років з відкриття звіринцю. Утім, не зважаючи на роботи з реконструкції, зоопарк працюватиме й надалі.

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, основна мета – зробити київський звіринець справжнім місцем для сімейного дозвілля. "Середовище оновленого зоопарку буде максимально наближеним до природних умов – не буде галасливих атракціонів, не буде грат для тварин. У зоопарку з’являться оглядові майданчики, місця з єдиним середовищем для тварин та людей, великий і цікавий екскурсійний маршрут", – цитує мера прес-служба.

Крім того, міський голова запевнив, що під час оновлення звіринцю буде збережена вся унікальна колекція рослин, а основними матеріалами для реконструкції будуть дерево, камінь та скло.

Як повідомив радник мера, "попередній бюджет близько 300 мільйонів гривень, цього року роблять технічний проект". Зазначається, що частину грошей на реконструкцію столична влада планує отримати від меценатів.  

Після реконструкції у зоопарку з'явиться "Африканська савана" – на місці однієї з застарілих водойм збудують унікальний вольєр, де одночасно будуть експонуватися три види тварин: жирафи, зебри та страуси. Крім того, планується облаштування "Долини слонів" на території Шулявської балки з двома вольєрами – для самок і для самців.

У проекті оновленого звіринцю ще й нова експозиція з пінгвінами, реконструйований і вдосконалений острів хижаків і авіарій.

Нагадаємо, 15 червня мер Києва Віталій Кличко заявив, що до розробки столичного зоопарку долучаться голландські ландшафтні дизайнери

Як повідомляв 5.ua раніше, київський зоопарк є унікальним через велику кількість тварин-старожилів.

Попередній матеріал
Лисенко: Потужні перестрілки неодноразово відбулися у Майорську та авдіївській промзоні
Наступний матеріал
Українка Мазніченко стала найкращою баскетболісткою в єврокваліфікації

В Одеському зоопарку рятують крокодила, відібраного у вуличного фотографа

Кличко: до розробки столичного зоопарку долучаться голландські ландшафтні дизайнери

У київському зоопарку помер найстаріший бегемот світу

Турист опублікував відео, як кенгуру побив співробітника зоопарку: Це справжній бокс!