PIXELSAIR AERIAL FOOTAGE

Дарницький міст добудують до 2020 року – спільно з "Укрзалізницею"

Cеред киян він відомий як "міст Кирпи"

Дарницький міст добудують упродовж наступних двох років. План узгодили на нараді, присвяченій зведенню найновішої столичної переправи через Дніпро. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури. 

Міст також відомий серед киян як "міст Кирпи". Його ввели в експлуатацію в 2010 році. Втім, і досі недобудували майже 20% від усього запланованого обсягу робіт. Споруда перебуває на балансі "Укрзалізниці".

Наприкінці січня міський голова Віталій Кличко заявив, що столична влада веде перемови з Міністерством інфраструктури щодо передачі мосту на баланс міста. Мета – закінчити зрештою всі потрібні будівельні роботи.

За підсумками наради було вирішено: проект завершать спільно "Укрзалізниця" та КМДА. "Укрзалізниця" розрахує кошторис із визначенням часток Кабміну, КМДА та самої залізниці. КМДА проведе роботи щодо відновлення вже побудованої частини мосту.

Також "Укрзалізниця" завершить будівництво лівобережної автомобільної розв'язки зі з'їздом на Дніпровську набережну. Після цього споруду введуть в експлуатацію, і міст передадуть на баланс столиці. Роботи мають завершити упродовж півтора чи двох років.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Після року реалізації: київський "Міст закоханих" засяяв новими барвами – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Янукович планував здати Росії не тільки Крим, а й пів-України – екс-міністр оборони
Наступний матеріал
Київ має стати пішохідним містом – КМДА
Loading...