Інсталяція
Інсталяція КМДА / Facebook

"Час вакцинуватися і повертатися до звичного життя": у Києві стартувала інформаційна акція за підтримки ЮНІСЕФ

Читайте по-русски
У вересні такі проєкти відбудуться у Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі

Час вакцинуватися і повертатися до звичного життя. Під таким гаслом у Києві стартувала інформаційна акція. Вона запроваджена Міністерством охорони здоров’я спільно з КМДА та Дитячим фондом ООН – ЮНІСЕФ. У середмісті столиці з’явилися дві інсталяції, які мають популяризувати серед українців щеплення від коронавірусу. Про це повідомляє "5 канал" з посиланням на КМДА.

У Маріїнському парку встановили інтерактивні стенди під назвою "Захищені". Уздовж прогулянкових доріжок розмістили 5 рамок із світлинами людей, які вже щепилися від COVID-19. Серед них українці різних професій. Щоби дізнатися, чому вони зробили захисний укол, перехожим достатньо піднести руку до спеціального датчика. І з динаміка пролунає мотиваційна історія. Також поруч зі стендами є фотозони. Організатори закликають користувачів соцмереж розміщувати фото на своїх сторінках.

Другу інсталяцію під назвою "Проєкція можливостей" розмістили біля КМДА. Це циліндрична равликоподібна конструкція з прорізаними в ній написами на кшталт "обіймайся", "цілуйся", "подорожуй", "живи". За задумом авторів, коли людина заходить усередину, вона бачить, що опинилася в тіні через пандемію і що саме поверне вакцинація. У вересні такі проєкти стартують у Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі. Інформаційна компанія триватиме до кінця жовтня. У МОЗі додали, що для колективного імунітету треба щепити щонайменше 70, а то й 90% населення. Тоді як зараз ця цифра – лише 14%.

"На сьогодні в Україні вже є небезпечні штами такі як "Дельта", "Дельта плюс". І на сьогодні експерти вже прогнозують на осінь можливий зріст захворювання і тому єдиним дієвим механізмом, який може захистити нас від тяжкого перебігу хвороби, або не дай Боже, від летальних випадків – це саме вакцинація", – наголосила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

"Сьогодні думаю десь щепитися, а де ще не знаю де", – розповів киянин Володимир Войтенко.

Як повідомляв 5.UA, в Україні зробили понад 8 млн щеплень від COVID-19.

Попередній матеріал
Щоденник свята: історія – "три з мінусом", військовий вишкіл – "п'ять" – Андрій Антоненко у "Час Ч"
Наступний матеріал
Допомога армії: як жінки в Запоріжжі плетуть захисну сітку для військових
Loading...

В Україні зробили понад 8 млн щеплень від COVID-19 – Ляшко

В одного з учасників Паралімпіади виявили коронавірус

Україна отримає від Болгарії 50 тис. доз вакцини AstraZeneca

Минулої доби в Україні виявили 692 випадки коронавірусу

Вакцина проти COVID-19 від Pfizer-BioNTech отримала повний допуск у США

Ляшко спрогнозував, коли в Україні може трапитись спалах захворювань на COVID-19