Мешканці Броварів вкотре просять заасфальтувати 900 метрів дороги
Мешканці Броварів вкотре просять заасфальтувати 900 метрів дороги 5 канал

Боротьба триває десятиліття: мешканці Броварів вкотре просять заасфальтувати 900 метрів дороги

Читайте по-русски
Для капітального ремонту дороги потрібно понад 4 мільйони гривень

Заасфальтувати 900 метрів дороги просять мешканці однієї з вулиць Броварів. За будівництво автомобільного та пішохідного шляху борються вже десятиліття. Але грошей у бюджеті до кінця року завжди бракує. Зрештою вимагати капітального ремонту прийшли на сесію міської ради. Більше розповість журналіст "5 каналу" Евеліна Михайленко.

Борис Сидоренко, мешканець Броварів, говорить: "Це фотографія нашої вулиці. Тут практично пройти пішки і, не замочивши ноги, абсолютно неможливо".

Борис Сидоренко живе у Броварах на вулиці Княжицькій уже близько 20 років. І половину з них чоловік активно бореться, щоби державним коштом міськрада заасфальтувала 900 метрів дороги.

"Кожного року ми одержуємо одну і ту ж саму відповідь: "Будівництво вашої дороги буде заплановано наступного року", – каже чоловік.

У дощ та сніг – ні пройти, ні проїхати, а влітку машини здіймають куряву, нарікають місцеві.

Броварчанка Галина Діуліна каже: "В бруді тонемо, та й все. Що можна сказати. Лікарі не хочуть ходити, тому що це далеко. Дороги немає, таксі не їздить. Вони не хочуть їздити. Вони кажуть, що машину угроблять".

А Євген Діулін каже: "У мене дві дитини. Наприклад, зараз піти коляскою по цій дорозі неможливо. Колеса застрягають або в ямі, або в болоті – і це дуже незручно ходити тут".

Зі світлинами дороги, прапорами та дітьми мешканці вулиці Княжицької прийшли на сесію міської ради. Наголошують: гроші на ремонт доріг у місті розподіляються нераціонально.

"Ми будуємо тротуарну доріжку по Ярослава Мудрого. Це жах, ми перевіряли. За півтори години пройшло 10 чоловік. Жодного велосипеда", – каже Тетяна Тоцька, депутатка Броварської міської ради.

Там відповідають: "Ви говорите, зовсім не подумавши, що вкладені гроші в нікуди. Ні. Неправда".

А депутат Броварської міськради Леонід Черепейник каже: "Питання розподілу пріоритетів. Чому десь робиться понад того, що потрібно, а десь – взагалі нічого не робиться".

Водночас у міськраді відповідають: у місті близько 60 доріг, які потрібно заасфальтувати. Цього року департамент житлово-комунального господарства отримав на ремонт вулиць, доріг та проїздів 90 мільйонів гривень. На все цих коштів не вистачить. Тому доводиться розставляти пріоритети. Зрештою, на 65-й черговій сесії під тиском мешканців занесли до протокольного рішення броварської міської ради вулицю Княжицьку.

Мешканці Броварів вкотре просять заасфальтувати 900 метрів дороги
Мешканці Броварів вкотре просять заасфальтувати 900 метрів дороги5 канал

Григорій Голубовський, радник міського голови Броварів, каже: "Треба ці кошти, які надходять до державного бюджету, перерозподіляти і надавати точно так же міським бюджетам можливість вкладати ці гроші в ремонти доріг і вулиць. Я сподіваюся, що в наступному році ми все ж таки зробимо".

Для капітального ремонту дороги потрібно понад 4 мільйони гривень.

Евеліна Михайленко, Олексій Тищенко, "5 канал"

Попередній матеріал
"Україна здається за крок до перемоги над "Газпромом?" – брифінг Іванни Климпуш-Цинцадзе
Наступний матеріал
Загострення на передовій: захисники Попасної розповіли, як дають відсіч ворожим диверсантам – репортаж
Loading...