Білборд "Росія – наш стратегічний партнер"
Білборд "Росія – наш стратегічний партнер" Андрій Смолій / Facebook

Бізнесмен Катющенко, обличчя якого було на білбордах про "Росію-партнера", прокоментував ситуацію

Читайте по-русски
Бізнесмен заявив, що вже звернувся до СБУ

"5 канал" отримав коментар Олега Катющенка, обличчя якого з'явилося на білбордах з написом "Россия – наш главный стратегический партнер".

У телефонному коментарі він заявив, що в політику не лізе, тож не розуміє – звідки його обличчя з'явилося на білбордах. Уточнив, що вже звернувся до Служби безпеки України, щоб вони провели перевірку.

Згідно з відкритою інформацією в мережі, Олег Катющенко є бізнесменом і засновником компанії Holly Industrial. Вона з 2011 року займається будівництвом, відновленням котеджів, офісних та історичних будівель.

У себе на Facebook дружина бізнесмена Інна Катющенко також написала, що її чоловік не причетний до розміщення рекламних щитів.

"Вночі в Києві були розміщені кілька білбордів із провокаційним змістом щодо мого чоловіка Олега Катющенка. Спасибі поліції, активістам і комунальним службам Києва, які протягом 40 хвилин зняли борди. Поліція займається розслідуванням даного інциденту. У нас немає припущень, хто може бути замовником цього злочину", – зазначила вона.

Нагадаємо, в ніч проти 30 січня у столиці з'явилися рекламні щити із написом російською мовою "Росія – наш головний стратегічний партнер".

Попередній матеріал
"Уперше таке бачу": на Донбасі окупанти застосовують міни, заборонені Женевською конвенцією – репортаж
Наступний матеріал
Найближча за 20 км: чому лікарня на Буковині на межі закриття та що обіцяють чиновники – сюжет
Loading...