Ліс у Конча-Заспі
Ліс у Конча-Заспі 5 канал

Альтанки та місця для барбекю: У Конча-Заспі відкрили нову зону відпочинку

Відпочивати там можна безкоштовно, але порушення правил поведінки каратиметься штрафом

У лісі Конча-Заспа відкрили нову зону відпочинку. Загалом у Києві 38 таких майданчиків, де можна посмажити шашлик, нагадує "5 канал".

Як стало відомо, у новій зоні для релаксу встановлені дерев'яні альтанки з накриттям від негоди і біля кожної – місце для барбекю. Тепер залишилося встановити лише сміттєві баки. Відпочивати там можна задарма. Головне – встигнути перехопити собі місце для відпочинку.

Територію довкола зони відпочинку пильнуватимуть охоронці. Вони слідкуватимуть, чи не порушують відпочивальники правила поведінки з вогнем. Так, штраф за розпалення багаття у лісі складає близько 1,5 тисячі гривень.

За лісом моніторять також за допомогою відеонагляду. І хоча поки у Києві лише 10 камер спостереження, у планах мерії встановити ще стільки ж у столичних лісах.

Як повідомлялося, у Києві за місяць відкриють єдиний центр велокультури. Під час офіційного відкриття запрацює також відновлена адміністративна будівля для спортсменів з душовими, роздягальнями, медпунктом та тренажерним залом.

Попередній матеріал
САП: Мартиненка підозрюють у причетності до розтрати більше $17 мільйонів державних коштів
Наступний матеріал
Експеримент Amnesty International: як українських школярів взялись озброювати словом
Loading...