УКиєві 250 бійців Нацгвардії присягнули на вірність Батьківщині
УКиєві 250 бійців Нацгвардії присягнули на вірність Батьківщині 5 канал

250 бійців Нацгвардії присягнули на вірність Батьківщині

Урочистості влаштували у середмісті Києва на площі Конституції біля Верховної Ради

250 нацгвардійців, серед них семеро дівчат, присягнули на вірність Батьківщині. Урочистості влаштували у середмісті Києва на площі Конституції біля Верховної Ради. Юнаки та дівчата віком від 20 до 27 років упродовж року вивчатимуть військову справу. Потім, якщо захочуть, зможуть боронити Україну на сході за контрактом.

Новоспечені нацгвардійці у присутності рідних, близьких, а також найвищого командування урочисто промовили слова присяги. Родичі солдатів стояли неподалік і не стримували сліз. Сьогодні, кажуть, особливо пишаються вже такими серйозними і дорослими чадами.

24-річний Богдан Мельніченко поцілунками і квітами вітає з присягою дружину-солдата. Відтепер вони служитимуть в одній військовій частині, однак у різних батальйонах. Чоловік зізнається, на вибір дружини не впливав, навпаки – підтримав, адже військова справа Євгенії до снаги.

"Займається бойовою та спеціальною підготовкою на рівні з усіма іншими військовослужбовцями. Я пишаюся тим, що їй це дуже подобається. Тобто вона мені на вихідних телефонує і каже: "Прикинь, де я?! Я в окопі, в лісі, з автоматом", – поділився військовослужбовець НГУ Богдан Мельніченко.

21-річна Євгенія зізнається, що це лише її вибір, адже про військову професію мріяла з дитинства.

"Жінки не настільки слабка стать, як думають чоловіки. Я хотіла ще після 11 класу піти служити. Але думала, що спочатку здобуду освіту, а потім піду служити. Підписала контракт, а потім тільки мамі зателефонувала і усе сказала", – зізналася військовослужбовець НГУ Євгенія Мельніченко.

Долучитися до лав Нацгвардії вирішив і 20-річний медбрат із Полтавщини. Андрій Безхлібний ще донедавна працював анестезіологом-реаніматологом у районній лікарні. Вирішив свої знання застосувати у військовій медицині.

"Тяжкі часи в країні. Кожна людина, яка є патріотом, повинна пройти через військову службу. Я відпрацював, за власним бажанням пішов до військкомату і сказав, що хочу служити", – розповів військовослужбовець НГУ Андрій Безхлібний.

Після присяги військовослужбовців не відправлятимуть служити у зону АТО – вони охоронятимуть громадський порядок.

"До їхніх функцій і повноважень входить патрулювання вулиць, забезпечення громадського порядку під час проведення видовищних заходів, конвоювання підсудних, засуджених, охорона особливо важливих об’єктів", – пояснив командир військової частини 3066 НГУ Роман Леонович.

Наталка Коцкович, Валентин Стрєльцов, "5 канал"

Непохитна стійкість-2017: як на одній переправі взаємодіяли ВМС, ВПС та Інженерні війська ЗСУ – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Харкові перепоховали тіло 24-річного бійця АТО, якого вважали зниклим безвісти
Наступний матеріал
Бій на ножах, стрільба, кросфіт: як армійці опановують систему підготовки "БАРС"
Loading...

У Києві 250 бійців Нацгвардії склали військову присягу

Зенітники ЗСУ зійшлися на Рівненському полігоні – фото, відео

Марш-кидок та смуга перешкод: як бійці НГУ змагались за іміджевий берет

Меню за принципом "шведського столу": як харчуються в столичному Військовому інституті телекомунікацій

Президент відвідав відкрите тренування "нескорених": що відмітив Порошенко та учасники "Invictus Games"

З досвідом АТОвців та суворими інструкторами: як тренують резервістів