Зйомки фільму "Екс"
Зйомки фільму "Екс" 5.ua

Звабниці, батяри, повстанці: у Києві знімають колоритний історичний екшн "Екс"

Це повністю українське кіно з молодими, зовсім поки що незнаними акторами і з нашою неповторною історією боротьби за незалежність

Українські відчайдухи-революціонери і львівські батяри – на широких екранах. У Києві завершують зйомки історичного екшену, заснованого на реальних подіях. Сюжет розгортається на Галичині на початку 30-х років, але ця історія актуальна і для сучасної України, передає кореспондент "5 канал".

Фільм має назву "Екс". Режисер Сергій Лисенко занурює нас у своє кіно. "Екс" – це назва операції, яку запланували повстанці початку 30-х років, одержимі ідеєю звільнити Галичину від польської окупації. Надумали пограбувати пошту, щоб мати гроші на українську революцію, а заодно такою гучною крадіжкою заявити про існування національного визвольного руху.

"Мені просто дуже хочеться, щоб глядачі, які побачили фільм, заглянули десь на сайт якийсь чи в книжку з історії України – і просто про це прочитали", – розповідає сценарист фільму "Екс" Ярослав Яріш.

Цю реальну сторінку історії України творці фільму обіцяють перенести на кіноекрани у формі легкого колоритного екшену. "Купа стрілянини, елементи бойовику присутні", – зазначає виконавець ролі повстанця Віталій Гордієнко.

Без львівських звабниць у фільмі теж не минеться.

Бюджет фільму – майже 26 мільйонів гривень, половину з яких виділила держава. Місце зйомок – Львів та Київ. Це повністю українське кіно з молодими, зовсім поки що незнаними акторами і з нашою неповторною історією боротьби за незалежність. Прем'єра стрічки запланована на початок наступного року.

Чим дивуватимуть та яких героїв фільму неможливо забути – дізнайтесь у сюжеті:

 

Ольга Петрів та Валентин Стрельцов, "5 канал"

Попередній матеріал
Розгін Майдану: митники розповіли, як до Києва потрапили світлошумові гранати з РФ
Наступний матеріал
Експерт назвав найпопулярніші лоти на е-аукціоні арештованого майна
Теги:
Loading...