Зйомки дитячого фільму
Зйомки дитячого фільму 5.ua

"Зупиняє апокаліпсис та відвойовує планету": у Києві знімають дитяче фантастичне кіно

Події фільму відбуваються у країні, дуже схожій на Україну

Пластун, який рятує світ. У Києві, на кіностудії Довженка, завершують знімати дитяче фантастичне кіно про хлопчика, який відвойовує планету у сміттєвих потвор і зупиняє апокаліпсис. Пластуну у цьому допомагають і роботи, й інопланетяни, передає "5 канал".

Як стало відомо, фільм має назву "Бобот". Творці планують вийти з ним на широкі екрани наступної весни.

"Події відбуваються у країні, дуже схожій на Україну. Наш головний герой – пластун. Робот – це його партнер та помічник, який допомагає йому врятувати світ. Так я і розкрив сюжет нашого фільму", – розповідає продюсер фільму Олексій Москаленко.

Це один із майже 100 кінопроектів, які зараз в Україні в процесі виробництва. Загалом до кінця цього року заплановані прем'єри щонайменше десяти українських повнометражних фільмів.

"На цей рік вже заплановано мінімум з десяток прем'єр. Починаючи з 24 серпня фактично щотижня – що два тижня будуть відбуватися прем'єри українських фільмів. І більше того, перед нами тепер постало навіть таке завдання, з яким ми не стикалися, – це розводити їх у часі, щоб вони не виходили у прокат одночасно", – зазначив голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко.

Як повідомлялося, у червні в Україні вперше представлять анімаційний фільм-баладу "Причинна".

Попередній матеріал
Московський патріархат в Україні: церква чи релігійний філіал ФСБ - відеоаналіз
Наступний матеріал
Ціна на електроенергію для промислових виробників в Україні є вищою, ніж в сусідніх країнах – експерт
Loading...