В Україні представлять анімаційний фільм-баладу "Причинна"
В Україні представлять анімаційний фільм-баладу "Причинна" focus.ua

В Україні вперше представлять анімаційний фільм-баладу "Причинна"

  Фільм-балада буде покажуть в рамках щорічного традиційного арт-проекту журналу "Фокус"

  Журнал "Фокус" презентує щорічний традиційний арт-проект. Вперше в Україні буде представлений анімаційний фільм-балада "Причинна", створений за мотивами однойменної романтичної поеми Тараса Шевченка. Допрем’єрний показ відбудеться за підтримки GalerieLesNoms 15 червня 2017 року о 18:30 в кінотеатрі "Оскар" (ТРЦ Gullive).

  Режисерський дебют талановитого митця Андрія Щербака розповість історію українських Ромео та Джульєтти. Головна ідея драми – ствердження кохання, яке долає навіть перешкоди розлуки, війни та смерті. Унікальна анімація, музичні імпровізації, натхнений живопис, поезія Великого Кобзаря та глибокі народні традиції у сучасній інтерпретації – цей проект не залишить байдужим нікого.

  "Ми хотіли представити на суд глядачам мистецтво, яке здатне схвилювати. Нинішній арт-проект розповідає про потаємні надії та справжні вічні цінності, супротив метушні та крихкості життя. Кінофільм став гармонійний злиттям сучасного та вічного у житті народу України", - розповідає творча команда журналу "Фокус".

  Журнал "Фокус" протягом п’яти років займається арт-проектами, які можуть привернути увагу до національного культурного простору та його нових знакових фігур. "Мистецтво для України – це форма глибинного пізнання її національного духовного багатства та різноманітності. Це також шлях збереження творчого потенціалу ДНК нашої нації, створення та просування культурного бренду незалежної України. Саме тому важливість арт-проект журналу "Фокус", у якому переплетуться живопис, музика, поезія, кино й мода, важко переоцінити", - відзначила арт-куратор проекту Оксана Цибка.

  У програмі вечора заплановані виставка картин, ілюстрацій та кадрів з фільму, живий музичний супровід та зустріч з творчим колективом проекту. Під час презентації відбудеться дизайнерський показ за мотивами образів з фільму українського бренду Foberini. Бренд відроджує старовинну національну вишивку і втілює старослов’янські традиції жіночого одягу у стильному і вишуканому дизайні.

  Більше про фільм:

  Режисер, автор сценарію і художник-постановник: Андрій Щербак

  Музика: Тетяна Шамшетдінова, віолончеліст Мартін Няга (Молдова), віолончеліст Денис Карачевцев (Україна), альтист Андрій Марахов (Франція)

  Художній керівник: Олена Касавіна

  Продюсери: Геннадій Кофман, Ольга Бесхмельніцина

  Фільм створений кінокомпанією "МаГіКа-фільм" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

  PR-служба компанії "Фокус Медіа"

  +38 (044) 207-45-54

  Про GalerieLesNoms

  GalerieLesNoms - основний напрямок діяльності українське і російське мистецтво XX-XXI століть. Галерея представляє митців першого ряду, роботи яких мають цінність для колекцій, а також займається організацією групових виставок, виданням каталогів і книг про художників. Галерея популяризує талановитих українських художників на міжнародному рівні. Додаткова інформація на www.glesnoms.com

  Про "Фокус Медіа"

  "Фокус Медіа" - загальнонаціональний суспільно-політичний тижневик "Фокус" і сайт focus.ua. Видання дає читачеві актуальну аналітичну інформацію про події в країні і світі в популярному діловому форматі. Наклад журналу – 32 000 екземплярів. "Фокус" існує з 2006 року. З грудня 2016 року проектом володіє компанія BusinessRadioGroup. Додаткова інформація на www.focus.ua

   

   

   

  Попередній матеріал
  Король Нідерландів підписав закон про ратифікацію Угоди про асоціацію України та ЄС
  Наступний матеріал
  В імпортованій з Молдови вовні виявлено карантинні організми
  Теги:
  Loading...

  "Козацька варта": у місті Бориспіль відбудеться етно-культурний фестиваль для всієї родини

  Поблизу Чорнобиля відбудеться фестиваль дохристиянських вірувань

  Небезпечні трюки та свист гальм: У Каневі фестиваль "Тарасова Гора" зібрав мотолюбителів із 16 країн світу – відео