Зірки "Ленкому" прилетіти до Києва на гастролі

  Зірки "Ленкому" прилетіти до Києва на гастролі. Вранці у Бориспіль прибули керівник театру Марк Захаров, народні артисти Росії Віктор Раков, Сергій Степанченко, а також Антон Шагін. Усі вони готуються до української прем’єри спектаклів "Пер Гюнт" та "Вишневий сад", які даватимуть у театрі Російської драми імені Лесі Українки.
  До Києва актори прибули у гарному настрої, хоч і прокинулися рано. У столиці планують не лише виступати, а й гуляти містом та зустрічатися із друзями. Російські зірки згадали і Богдана Ступку та висловили співчуття щодо смерті актора.

  Марк Захаров, художній керівник театру "Ленком": "Вы продвинутые люди, вы ближе к Европе по времени что приятно. Но конечно встали рано. В том же Мюнхаузене говорится что вставать в 8 утра или в 7 - может и не подвиг но что-то героическое в этом есть".

  Віктор Раков, народний артист Росії: "В Киеве кроме работы еще работа и прогулки, прогулки, отдых потому что работа это конечно важно но она должна быть сопряжена с отдыхом. Приехали отдаватся по-полной".

  На великі півторатижневі гастролі "Ленком" прибуває практично у повному складі - це майже 70 людей з постановочної групи, 30 артистів та 12 музикантів. Декорацію та техніку до спектаклів у Києв звозили з десяток трейлерів, бо заважило устаткування понад 30 тонн.  
  Попередній матеріал
  Магазин еко-продуктів відкрили на Київщині [відео]
  Наступний матеріал
  Пакистанську дівчинку-християнку, якій закидали спалення Корану, звільнили з-під варти
  Теги: