'Гніздо горлиці' 5 канал

Емоційна стрічка про заробітчан: Українська прем'єра драми "Гніздо горлиці" дісталася столиці

Допрем'єрні покази стрічки уже відбулися в десяти містах країни

На широкі екрани виходить соціальна драма "Гніздо горлиці". Автори фільму не приховують: їхній глядач – це чи не кожен українець, бо майже в кожній сім'ї є хтось близький чи знайомий, що виїхав із країни на заробітки. 

"Зараз не можна це зупинити (заробітчанство). Ми свідомі цього. Єдине, що може, люди, які зараз думають, чи їхати – вони просто подумають, що вони набудуть там, а що втратять", – пояснює ідею стрічки її режисер Тарас Ткаченко.

У центрі картини – руйнування сімейного гнізда, а не ті приниження, які терплять українські заробітчанки на чужині, коли йому уже нема кого чекати, коли їй уже нема до кого повертатись.

Як стало відомо, допрем'єрні покази уже відбулися в десяти містах країни. І він уже спонукає глядачів ділитися своїми болісними життєвими історіями.

"Зі сльозами підійшла пані в Запоріжжі. Тримає біля себе красиву таку 12-річну доньку і каже: "Я дуже вдячна вам, тому що мене колись кликали на заробітки, а я відмовилась. Я дуже довго вагалася, а потім себе карала. Я зрозуміла, скільки сотень і тисяч євро я втратила, але тепер я розумію, що на вагах, ось цих терезах була моя дитина. і я тепер знаю, як вона живе, чим вона живе", – ділиться враженнями від показів виконавиця головної ролі фільму "Гніздо горлиці" Римма Зюбіна.

"Гніздо горлиці" – це передусім вишукана гра акторів. Через перебої з державним фінансуванням зйомки розтягнулися на три роки. Під час однієї з таких вимушених перерв з життя трагічно пішов один із ключових акторів. Відтак, режисеру довелося змінювати сценарій.

Більше дивіться у сюжеті:

Ольга Петрів та Владислав Каретник, 5 канал

Попередній матеріал
Бійці про постачання бойовикам зброї: "Як машини вигружають – починається фестиваль"
Наступний матеріал
Служба "на маминих пиріжках": У ВР планують збільшити градацію зарплат для АТОшників та тиловиків

Українські заробітчани в Польщі отримають більше прав

У Польщі з наступного року збираються зрівняти зарплати поляків та заробітчан