5 канал

Служба "на маминих пиріжках": У ВР планують збільшити градацію зарплат для АТОшників та тиловиків

На засіданні комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони за участю керівництва Міноборони порушили питання про подальше підвищення грошового утримання військовослужбовців

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат від "Народного фронту" Дмитро Тимчук.

"Контрактники – це дуже добре, це люди, які свідомо йдуть воювати, вірніше йдуть в армію й одягають військову форму. Відповідно у них є мотивація не тільки матеріальна, а й морально-психологічна. Тобто повинен рости, як мінімум, бойовий дух української армії, і взагалі це є, але є ще один великий нюанс. Те, що з початку 2016 року підвищили грошове забезпечення для військовослужбовців, – це чудово, і це дуже правильне рішення. Але в нас сьогодні дуже невелика різниця у розмірі заробітної плати людей, які воюють у зоні АТО, і контрактників, які несуть службу глибоко в тилу на однакових посадах. Відповідно людині заради тисячі гривень не мають матеріальної мотивації рватися в зону АТО, якщо він служить біля будинку на "маминих пиріжках". Повинна бути градація і дуже відчутна", – зазначив Тимчук.

"Місяць тому на засіданні комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони за участю керівництва Міноборони піднімалося питання про подальше підвищення грошового утримання. Міноборони рапортувало, що в планах якраз, зі збільшенням бюджету, підвищувати грошове утримання. Було висунуте прохання і воно знайшло повну підтримку, про те, щоб у першу чергу збільшити доплати тим, хто знаходиться в зоні бойових дій", – додав він.

Попередній матеріал
Емоційна стрічка про заробітчан: Українська прем'єра драми "Гніздо горлиці" дісталася столиці
Наступний матеріал
Журналістів "5 каналу" змусили негайно покинути позицію через небезпеку потрапити під вогонь САУ

До окупованої Макіївки привезли пітерських найманців – Тимчук

У "ЛНР" через нестачу кадрів вербують осіб із туберкульозом та венеричними захворюваннями – Тимчук

За минулу добу в район Станиці Луганської прибула батарея 82-мм мінометів – Тимчук

У "ЛНР" масово паплюжать символіку окупантів - Тимчук