Потап і Тіна Кароль
Потап і Тіна Кароль колаж 5.ua

Заслужений Потап і орденоносна Кароль: до Дня Конституції Зеленський роздав нагороди та звання

    Читайте по-русски
    Нагороди отримали артисти, ветерани АТО, менеджери, лікарі, журналісти, науковці тощо – понад 200 осіб

    Президент Володимир Зеленський напередодні, 27 червня, до Дня Конституції роздав ордени та почесні звання – "за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави та вагомі трудові досягнення".

    Нагороди отримали артисти, ветерани АТО, менеджери, юристи, лікарі, журналісти, науковці тощо – загалом понад 200 осіб. Відповідний указ №254/2020 оприлюднили на сайті президента, разом із повним списком імен.

    Кілька цікавих імен

    Ректора Львівської політехніки Юрія Бобала нагородили орденом Ярослава Мудрого ІII ступеня; віце-президента НОК Валерія Борзова – Ярослава Мудрого ІV ступеня; гендиректора "Інтерфакс-Україна" Олександра Мартиненка і голову Держслужби фінмоніторингу Ігоря Черкаського – Ярослава Мудрого V ступеня.

    Орден "За заслуги" І ступеня посмертно присвоїли головній продюсерці ТСН на "1+1" Олені Несміян; "За заслуги" ІІ ступеня отримав ветеран війни в Афганістані та АТО Лукович Володимир.

    За заслуги" ІІІ ступеня отримали: очільник ГО учасників бойових дій на Донбасі, добровольців і волонтерів "Побратими об'єднані" Білас Ярослав, худкер Молодого театру Білоус Андрій, гендиректорка бібліотеки Вернадського Любов Дубровіна, телеведуча Маша Єфросиніна.

    Орденом "За мужність" ІІІ ступеня посмертно нагородили правоохоронця з Дніпропетровщини Дарвіна Потуданського. Орденом княгині Ольги І ступеня – депутатку від "Слуги народу", легкоатлетку Ольгу Саладуху; княгині Ольги ІІ ступеня – ведучу служби новин на "1+1" Аллу Мазур; княгині Ольги ІІІ ступеня – співачок Ірину Білик і Тіну Кароль.

    Заслуженими артистами відтепер є співаки Арсен Мірзоян і Олексій Потапенко (Потап).

    Повний список нагороджених:

    Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня

    • БОБАЛА Юрія Ярославовича – ректора Національного університету "Львівська політехніка"

    Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня

    • БОРЗОВА Валерія Пилиповича – віце-президента Національного олімпійського комітету України, м.Київ
    • ЗІНКЕВИЧА Василя Івановича – артиста, соліста-вокаліста, м.Луцьк

    Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

    • БАТРУХА Стефана Андрійовича – настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці у м.Люблін, Республіка Польща
    • КИРИЛЕНКА Олександра Васильовича – академіка-секретаря Відділення Національної академії наук України, директора Інституту електродинаміки НАН України
    • КУЦІНА Володимира Семеновича – голову правління, генерального директора акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", Дніпропетровська область
    • МАРТИНЕНКА Олександра Владленовича – генерального директора товариства "Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна", м.Київ
    • ПЕТРОВА Вячеслава Васильовича – директора Інституту проблем реєстрації інформації Національної академії наук України
    • ФІЛІП'ЄВУ Олену Валеріївну – артистку балету – провідного майстра сцени державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ
    • ЦЄСЛЮ Анджея (посмертно) – бургомістра міста Александров Куявський, Республіка Польща
    • ЧЕРКАСЬКОГО Ігоря Борисовича – Голову Державної служби фінансового моніторингу України

    Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня

    • БЄЛІКОВА Сергія Борисовича ректора Національного університету "Запорізька політехніка"
    • ВАКУЛЕНКА Володимира Михайловича – віце-президента громадської організації "Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників", м.Київ
    • ЗАДОРОЖНЬОГО Олександра Вікторовича (посмертно) – юриста, політика, науковця, м.Київ
    • ЛАЗАРЕНКА Михайла Дмитровича – голову селянсько-фермерського господарства "Прогрес" Балтського району, Одеська область
    • НЕСМІЯН Олену Володимирівну (посмертно) – головного продюсера телевізійної служби новин ТРК "Студія "1+1", м.Київ
    • СТРУТИНСЬКОГО Богдана Дмитровича – генерального директора – художнього керівника театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр оперети"
    • ЧЕХУНА Василя Федоровича – директора Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є.Кавецького Національної академії наук України
    • ЯКОВЛЄВА Миколу Івановича – першого віце-президента Національної академії мистецтв України, м.Київ

    Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня

    • ЛУКОВИЧА Володимира Федоровича – члена Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та антитерористичної операції, м.Київ
    • ТИМЧУКА Сергія Миколайовича – завідувача відділення комунального підприємства "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова" Дніпропетровської обласної ради
    • ЯКУБОВСЬКОГО Сергія Олександровича – директора комунальної установи "Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку", Вінницька область

    Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

    • БАЛАШОВА Івана Анатолійовича – члена правління Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО, Закарпатська область
    • БІЛАСА Ярослава Степановича – голову правління громадської організації "Спілка учасників бойових дій в АТО, ООС, добровольців та волонтерів "Побратими об'єднані", м.Львів
    • БІЛОУСА Андрія Федоровича – директора – художнього керівника Київського національного академічного Молодого театру
    • БОДНАРА Бориса Євгеновича – першого проректора Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна
    • ВЕЧЕРКА Євгенія Матвійовича – тренера-викладача Херсонської міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Херсонської міської ради
    • ДЕРЖИПІЛЬСЬКОГО Ростислава Любомировича – директора – художнього керівника Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка
    • ДУБРОВІНУ Любов Андріївну – генерального директора Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського, м.Київ
    • ЄФРОСИНІНУ Марію Олександрівну – телеведучу, громадську діячку, м.Київ
    • ЖУКА Кшиштофа – президента міста Люблін, Республіка Польща
    • ЗАБЛУДУ Михайла Васильовича – голову правління акціонерного товариства "Рівнеазот"
    • ЗНАЄВСЬКОГО Миколу Івановича – завідувача відділення Київської міської клінічної лікарні № 6
    • ІВАНОВА Віктора Павловича – начальника відділу державного підприємства "Національний палац мистецтв "Україна", м.Київ
    • КАШПАРОВА Валерія Олександровича – директора Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київська область
    • КОЗАКА Леоніда Івановича – члена правління громадської організації "Хмельницька обласна асоціація ветеранів Афганістану та АТО"
    • КОЗЛОВА Миколу Вікторовича – керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова
    • КОТЛУ Василя Івановича – начальника відділу Департаменту Офісу Генерального прокурора
    • КУЧІРКУ Михайла Дмитровича – члена Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України
    • ЛАЗАРЯ Віктора Леонідовича – директора філії багатопрофільного підприємства "Вимал" будівельної компанії "Вималспецбуд", м.Чернігів
    • НАГРЕБЕЦЬКОГО Анатолія Никифоровича – краєзнавця, Вінницька область
    • ПІСНЮ Івана Володимировича – заступника голови громадської організації "Кременчуцька міська спілка ветеранів війни в Афганістані", Полтавська область
    • ПЕРХУНА Сергія Олександровича – начальника відділу управління прокуратури Дніпропетровської області
    • ПЕТРИШИНА Олександра Віталійовича – президента Національної академії правових наук України
    • ПУХОВЦЯ Івана Миколайовича – заступника Керівника Департаменту – керівника управління Офісу Президента України
    • ТИМЧУКА Віктора Володимировича – першого заступника прокурора Чернівецької області
    • ТОДУРОВА Івана Михайловича – директора Державної установи "Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України", м.Київ
    • ТРОФИМЧУКА Олександра Миколайовича – директора Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору Національної академії наук України
    • ФЕДОРЧУКА Богдана Петровича – співголову громадської організації "Самооборона Борщівського району", Тернопільська область
    • ХИЖНЯКА Олександра Олександровича – тренера-викладача комунального закладу "Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа № 4"

    Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня

    • ПОТУДАНСЬКОГО Дарвіна Кареновича (посмертно) – оперуповноваженого сектору Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, старшого лейтенанта поліції

    Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

    • КОВАЛЕНКО Любов Григорівну – першого заступника генерального директора Національного музею-садиби М.І.Пирогова, члена ради громадської організації "Вінницька обласна рада жінок України"
    • САЛАДУХУ Ольгу Валеріївну – народного депутата України, члена громадської організації "Федерація легкої атлетики Донецької області"

    Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

    • МАЗУР Аллу Григорівну – ведучу телевізійної служби новин ТРК "Студія "1+1", м.Київ
    • САІДОВУ Світлану Бурханівну – головного тренера штатної команди національної збірної команди України з плавання синхронного, м.Харків

    Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

    • БЕЗИМЕНКО Наталію Миколаївну – начальника відділу управління прокуратури Одеської області
    • БІЛИК Ірину Миколаївну – співачку, артистку, м.Київ
    • БУГАЙОВУ Людмилу Федорівну – матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу "Каравела", Кіровоградська область
    • ДЕМЧУК Надію Андріївну – члена Костопільського районного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка, Рівненська область
    • КАРОЛЬ Тіну – співачку, артистку, м.Київ
    • МОГИЛЕНКО Ольгу Миколаївну – директора бібліотеки Державного університету "Житомирська політехніка"
    • НЕХОЦУ Марію Василівну – керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
    • САБУРОВУ Ольгу Миколаївну – голову Волинської обласної організації Профспілки працівників державних установ України
    • СЕВЕРНЮК Тамару Артемівну – письменницю, Чернівецька область
    • ЧЕРНОУСЕНКО Валентину Олександрівну – головного консультанта відділу Управління Директорату Офісу Президента України
    • ШАРШАК Тетяну Андріївну – керівника відділу Головного управління Апарату Верховної Ради України

    Нагородити медаллю "За військову службу Україні"

    • БОРЦЯ Андрія Миколайовича – підполковника
    • ГРИГОРЕНКА Руслана Володимировича – полковника
    • КАЛЬНІЦЬКОГО Олега Володимировича – майора
    • РИБИНСЬКОГО Євгенія Ігоровича – майора

    Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

    • МАРТИНЮК Світлану Костянтинівну – інженера виробничого відділу акціонерного товариства "АЗОТ", м.Черкаси
    • СІМОНОВА Яніса Георгійовича – начальника відділу Департаменту Офісу Генерального прокурора
    • СУРАЯ Віталія Анатолійовича – директора Департаменту Луганської обласної державної адміністрації
    • ФРОЛОВА Сергія Анатолійовича – спортсмена з плавання Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності
    • ХУДОЛЄЯ Миколу Михайловича – начальника цеху акціонерного товариства "СУМИХІМПРОМ"

    Присвоїти почесні звання:

    "НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

    • БРАТУЩИК Інесі Михайлівні – співачці, м.Київ
    • ГАПІ Ользі Євстахівні – артистці, провідному майстрові сцени Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва, м.Львів
    • ПРОЦЕВ'ЯТ Марії Іванівні – доцентові кафедри Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка
    • САВЧЕНКО Анжеліці Віталіївні – артистці драми – провідному майстрові сцени державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м.Київ
    • ФІЛІМОНОВУ Олегу Миколайовичу – артистові театру і кіно, м.Одеса

    "НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

    • КЛИМОВИЧУ Миколі Івановичу – художникові, директору Овруцької малої академії народних мистецтв та ремесел, Житомирська область

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

    • КИСІЛЬ Елеонорі Вікторівні – артистці-вокалістці, провідному майстрові сцени обласного комунального закладу "Харківський академічний театр музичної комедії"
    • МАРКОВИЧУ Михайлу Івановичу – артистові, солісту-вокалістові комунального підприємства "Харківська обласна філармонія"
    • МІРЗОЯНУ Арсену Романовичу – співакові, композитору, м.Київ
    • МОРОЗУ Олегу Богдановичу – артистові оркестру державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ
    • ПОЛОВИНЦІ Наталії Юхимівні – актрисі, співачці, м.Львів
    • ПОТАПЕНКУ Олексію Андрійовичу – співакові, композиторові, музичному, театральному і кінопродюсерові, м.Київ
    • СИНИЦІНІЙ Ірині Анатоліївні – акторці, провідному майстрові сцени міського комунального закладу культури "Дніпровський міський театр ляльок "Театр актора і ляльки"

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"

    • БУЛАВИНЦЮ Василю Ярославовичу – проректорові з питань соціально-економічного розвитку Тернопільського національного економічного університету
    • ВАСИЛЬКОВСЬКОМУ Ігорю Івановичу – голові наглядової ради товариства "ПСГ "КАМБІО-ІНВЕСТ", м.Одеса
    • ХРОПАТОМУ Василю Васильовичу – начальникові відділу Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

    • ІСУПОВІЙ Галині Анатоліївні – керівникові гуртка гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю II–III ступенів Чернігівської міської ради
    • СКРИПЕЦЬ Марії Василівні – учительці Іванівського ліцею № 1 Іванівської селищної ради, Херсонська область
    • ШЕЛГУНОВІЙ Наталі Володимирівні – учительці комунального закладу "Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області"

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

    • АЛІЄВУ Наріману Рідьвановичу – режисерові, сценаристу
    • ГРЕКУ Володимиру Анатолійовичу – старшому майстрові Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка
    • КОВАЛЬЧУКУ Остапу Вікторовичу – художникові-живописцю, проректорові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м.Київ
    • КОЛОМІЄЦЬ Марині Сергіївні – фахівцеві відділу державного підприємства "Національний палац мистецтв "Україна", м.Київ
    • КРУКОВСЬКОМУ Олександру Олександровичу – генеральному директорові комунального закладу "Концертний заклад культури "Муніципальна академічна чоловіча хорова капела імені Л.М.Ревуцького", м.Київ
    • ЛУКІЧУ Антоніо – режисерові
    • МАЙДАНЕЦЬ-БАРГИЛЕВИЧ Олені Леонідівні – завідувачеві кафедри Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

    • БЕНЮКУ Василю Олексійовичу – завідувачеві кафедри Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, доктору медичних наук, професорові, м.Київ
    • ДІДУХУ Володимиру Федоровичу – завідувачеві кафедри Луцького національного технічного університету, доктору технічних наук, професорові, Волинська область
    • КИРИЛОВУ Юрію Євгеновичу – ректорові державного вищого навчального закладу "Херсонський державний аграрний університет", доктору економічних наук, професорові
    • МІШУРІ Юлії Степанівні – завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктору фізико-математичних наук, професорові
    • НАРІВСЬКОМУ Анатолію Васильовичу – директорові Фізико-технологічного інституту металів та сплавів Національної академії наук України, доктору технічних наук, старшому науковому співробітникові
    • ПЕТРУКУ Олександру Михайловичу – професорові кафедри державного університету "Житомирська політехніка", доктору економічних наук, професорові
    • ПРИЙМАКУ Олександру Вікторовичу – деканові факультету Київського національного університету будівництва і архітектури, доктору технічних наук, професорові
    • РАГУЛІ Андрію Володимировичу – заступникові директора Інституту проблем матеріалознавства імені І.М.Францевича Національної академії наук України, доктору технічних наук, професорові
    • РОМАНЮКУ Олександру Никифоровичу – завідувачеві кафедри Вінницького національного технічного університету, доктору технічних наук, професорові

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"

    • ДОБРИДНЮ Сергію Миколайовичу – донорові, Вінницька область
    • ЖИХУ Юрію Петровичу – донорові, Волинська область
    • КАЩЕНЮКУ Василю Адамовичу – донорові, Волинська область
    • КЛЕЦЮ Володимиру Павловичу – донорові, м.Суми
    • КОВАЛЮ Юрію Сергійовичу – донорові, Полтавська область
    • ЛІТВІНОВУ Сергію Миколайовичу – донорові, м.Миколаїв
    • НАЗАРЕНКУ Леоніду Івановичу – донорові, Луганська область
    • НІКОЛАЄНКУ Сергію Леонідовичу – донорові, м.Суми
    • ПАВЛОВУ Івану Юхимовичу – донорові, Миколаївська область
    • ПОКАЛЮКУ Леоніду Романовичу – донорові, Луганська область
    • РАСТРОСТІ Олександру Миколайовичу – донорові, м.Суми
    • ТРОЦЬКОМУ Юрію Миколайовичу – донорові, Полтавська область
    • УДОВЕНКО Світлані Миколаївні – донорові, Луганська область
    • ШИЙКУ Івану Миколайовичу – донорові, Івано-Франківська область

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

    • МОРІ Андрію Анатолійовичу – головному бухгалтерові централізованої бухгалтерії державного підприємства "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв", м.Київ
    • РОЖКОВІЙ Людмилі Олександрівні – директорові Департаменту Міністерства фінансів України

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

    • АВРАМЕНКО Ользі Миколаївні – лікареві, керівнику центру Клінічної лікарні "Феофанія", м.Київ
    • ГЛУШКО Наталії Любомирівні – завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства "Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради"
    • ГРЕБЕННІКОВУ Костянтину Олександровичу – лікареві відділення Київської міської клінічної лікарні № 12
    • ДЕМЯНЧУКУ Віталію Богдановичу – заступникові генерального директора, лікарю державної установи "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України", м.Київ
    • КАРПЕНКУ Василю Георгійовичу – завідувачеві відділення державної установи "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України", м.Київ
    • ОРАБІНІ Олександру Володимировичу – лікареві – заступнику голови Центральної медичної (військово-лікарської) комісії Міністерства внутрішніх справ України

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"

    • БАБІКУ Сергію Андрійовичу – головному лісничому державного підприємства "Городоцьке лісове господарство", Волинська область
    • КВАТИРКУ Олександру Михайловичу – начальникові Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства
    • ПАЗДЕРНИКУ Олександру В'ячеславовичу – директорові державного підприємства "Шепетівський військовий лісгосп" Міністерства оборони України
    • ЯСІНОВСЬКОМУ Івану Андрійовичу – директорові державного спеціалізованого лісозахисного підприємства "Львівлісозахист"

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"

    • ОВЧАРОВУ Єгору Миколайовичу – головному конструкторові державного підприємства "Завод імені В.О.Малишева", м.Харків

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

    • БЕСП'ЯТОВІЙ Ользі Ростиславівні – начальникові відділу Департаменту культури Київської міської державної адміністрації
    • ДРОГАЛЬЧУК Ганні Василівні – директорові комунального закладу "Обласний організаційно-методичний центр культури" Закарпатської обласної ради
    • КАГАНОВСЬКІЙ Олені Леонідівні – викладачеві, концертмейстеру комунального закладу "Запорізьке музичне училище імені П.І.Майбороди" Запорізької обласної ради
    • МАЛИШЕВІЙ Ларисі Павлівні – головному зберігачеві комунального закладу Київської обласної ради "Білоцерківський краєзнавчий музей"
    • МЕТЬОЛКІНУ Геннадію Григоровичу – директорові, викладачу-методисту комунального вищого позашкільного навчального закладу "Сєвєродонецька дитяча музична школа № 2", Луганська область
    • НОВІКОВІЙ-ВИГРАН Оксані Сергіївні – генеральному директорові Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця"
    • НОЖЕНКО Валентині Григорівні – головному зберігачеві фондів Кіровоградського обласного художнього музею
    • СИДОРОВІЙ Лесі Олексіївні – начальникові управління Міністерства культури України
    • СПІНУЛ Олені Миколаївні – керівникові танцювального колективу Молодіжного центру Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, м.Кропивницький, Кіровоградська область
    • ЮРІЙЧУКУ Анатолію Сергійовичу – старшому майстрові комунального підприємства "Дніпропетровський будинок органної та камерної музики" Дніпропетровської обласної ради

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

    • ВОВК Галині Миколаївні – проректорові Київського національного торговельно-економічного університету
    • ГАВЦІ Світлані Дінівні – директорові навчально-виховного комплексу "Боянська гімназія" Боянської сільської ради Новоселицького району, Чернівецька область
    • ІВАНІНІ Наталії Василівні – начальникові управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
    • ІГНАТОВУ Олександру Володимировичу – директорові спеціалізованої школи I–III ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва
    • ІЛЛЮК Надії Олексіївні – завідувачеві відділу інформаційно-творчого агентства "ЮН-ПРЕС" Київського палацу для дітей та юнацтва
    • КОМАРНИЦЬКОМУ Мар'яну Несторовичу – директорові Ужгородської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 20 – ліцей "Лідер" Ужгородської міської ради, Закарпатська область
    • ЛИСАК Вікторії Феофанівні – деканові факультету Маріупольського державного університету, Донецька область
    • ЛИТВИН Оксані Степанівні – завідувачеві кафедри Київського університету імені Бориса Грінченка
    • СОЛОШЕНКУ Павлу Васильовичу – директорові Інституту підвищення кваліфікації державного вищого навчального закладу "Приазовський державний технічний університет", Донецька область
    • ШУЛЬЖЕНКУ Федору Пилиповичу – завідувачеві кафедри Навчально-наукового інституту "Юридичний інститут" державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

    • ГОЛОВАЩЕНКУ Сергію Олександровичу – прохідникові дільниці шахти "Родіна" акціонерного товариства "Криворізький залізорудний комбінат", Дніпропетровська область
    • КУЛІКОВУ Андрію Герасимовичу – директорові з виробництва підприємства "Фірма "Гармаш" Лиманського району, Одеська область
    • КУХОЛЮ Івану Івановичу – начальникові відділення цеху акціонерного товариства "АЗОТ", м.Черкаси
    • МЕЛЬНИКУ Сергію Анатолійовичу – директорові державного підприємства "Преса України", м.Київ
    • ПЛАТОНОВУ Володимиру Олександровичу – старшому майстрові акціонерного товариства "Металургійний комбінат "АЗОВСТАЛЬ", Донецька область
    • РУДКУ Володимиру Васильовичу – директорові філії "Управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз"
    • ШКАБАРНІ Віталію Вікторовичу – директорові технічному акціонерного товариства "Пологівський олійноекстракційний завод", Запорізька область

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

    • КОГУТУ Тарасу Івановичу – директорові державної організації "Резиденція "Залісся", Київська область
    • КОСТЮХІНУ Борису Юрійовичу – помічникові проректора з адміністративно-господарської роботи Національного університету "Одеська морська академія"
    • ОВЧАРЕНКУ Миколі Олександровичу – заступникові начальника дільниці комунального підприємства теплових мереж "Черкаситеплокомуненерго"
    • РАДЧЕНКУ Володимиру Миколайовичу – старшому інженерові технічного центру акціонерного товариства "ВФ Україна", м.Київ
    • САМОЙЛЕНКУ Олександру Степановичу – директорові підприємства "Центральний ринок" Херсонської обласної спілки споживчих товариств

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

    • ІЩУКУ Петру Олександровичу – директорові акціонерного товариства "Чуднівське хлібоприймальне підприємство", Житомирська область
    • НІЦЕВИЧУ Олегу Миколайовичу – директорові підприємства "Агрофірма "Єдність" Біляївського району, Одеська область
    • ОЛИЦЬКОМУ Миколі Васильовичу – голові правління сільськогосподарського кооперативу "Лабунський" Полонського району, Хмельницька область

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"

    • КОЛУМБЕТУ Віктору Федоровичу – водієві державної організації "Автобаза Державного управління справами"
    • КОНОБАСУ Василю Володимировичу – водієві державної організації "Автобаза Державного управління справами"

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ"

    • САДОВНИК Ользі Володимирівні – першому заступникові генерального директора товариства "Рівнефармація"

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

    • ЗАХАРІНІЙ Євгенії Анатоліївні – завідувачеві кафедри Інституту здоров'я, спорту і туризму імені Тетяни Самоленко Класичного приватного університету, доктору педагогічних наук, м.Запоріжжя
    • КАЗЬМЕРЧУКУ Анатолію Петровичу – тренерові-викладачу комунального закладу "Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності" Житомирської обласної ради
    • КОВАЛЬЧУКУ Ярославу Романовичу – заступникові директора Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності
    • КОТЕЛЬНИКУ Андрію Миколайовичу – президентові благодійного фонду "А.Котельника" та Академії боксу, м.Львів
    • НАДОПТІ Андрію Григоровичу – старшому тренерові комунального закладу Львівської обласної ради "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 2 з дзюдо та боксу"
    • ПУСТОВОЙТ Ірині Григорівні – старшому тренерові-викладачу спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 16, м.Київ
    • ТКАЧЕНКУ Володимиру Максимовичу – старшому тренерові-викладачу відділення дитячо-юнацької спортивної школи № 7 м.Львова
    • ХОМЯКУ Івану Павловичу – старшому тренерові-викладачу відділення дитячо-юнацької спортивної школи № 2 м.Червонограда, Львівська область

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"

    • КОРЖИКУ Віталію Павловичу – заступникові директора Національного природного парку "Хотинський", Чернівецька область
    • ТРАНТІНУ Кирилу Віталійовичу – генеральному директорові Київського зоологічного парку загальнодержавного значення

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

    • ГРОМОВЕНКУ Костянтину Вікторовичу – ректорові Міжнародного гуманітарного університету, м.Одеса
    • КАДЕНКО Оксані Олегівні – адвокатові, м.Хмельницький
    • КИСЕЛЬОВУ Максиму Євгеновичу – директорові Департаменту Міністерства юстиції України
    • КОВАЛКО Наталії Миколаївні – адвокатові, м.Київ
    • ОСАДЧІЙ Оксані Володимирівні – начальникові Департаменту Офісу Генерального прокурора
    • РЄЗНІКУ Олегу Миколайовичу – доцентові кафедри, заступнику директора Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету
    • СЕРГЄЄВІЙ Діані Борисівні – юрисконсультові відділу Богуславської районної державної адміністрації, Київська область
    • ТЕТЕРУК Ларисі Петрівні – керівникові відділу Головного управління Апарату Верховної Ради України
    • ТУЛІНІЙ Олені Іванівні – директорові Юридичного департаменту Міністерства соціальної політики України
    • ТУРОВЦЮ Юрію Миколайовичу – доцентові кафедри Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова
    • ЧИЖОВУ Денису Анатолійовичу – адвокатові, м.Київ

    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

    • БІБІ Сергію Юрійовичу – художникові-живописцю, м.Ужгород
    • ГУМЕННОМУ Юрію Степановичу – художникові, м.Миколаїв
    • ДРОБОТЮКУ Борису Івановичу – художникові, м.Львів
    • МАЗУРУ Володимиру Борисовичу – художникові-живописцю, Полтавська область
    • ПОЛІЩУК Наталії Юріївні – художникові, Львівська область
    • ТІШИНУ Павлу Миколайовичу – художникові-живописцю, м.Херсон.

    Нагадаємо, раніше "за плідну наукову діяльність" Зеленський нагородив медаллю завідувачку їдальні.

    Попередній матеріал
    Швеція обурена оцінкою ВООЗ ситуації з коронавірусом в країні
    Наступний матеріал
    Самопроголошена влада "ДНР" закриває пункти в'їзду-виїзду на лінії розмежування: причини
    Loading...