Злати Огнєвіч у новому кліпі
Злати Огнєвіч у новому кліпі 5.ua

"За літом, за весною": Злата Огнєвіч презентувала новий кліп

Зйомки кліпу тривали 36 годин

"У наш складний час завдяки Златі ми змогли створити сонячну роботу, яскраву, наповнену енергії. Дуже багато залежить від артиста. Хочеться щоб цей біль, смуток вщух, щоб була надія на майбутнє, з цією метою і створювався кліп", – розповів у програмі "Інформаційний ранок" на "5 каналі" режисер Юрій Морозов.

Режисер повідомив, що займало багато часу під час зйомок кліпу.

"Величезна робота над графікою. Графіка, як віртуальний світ, займає дуже багато часу і для цього необхідно було підготуватися до знімального процесу і провести постановку. У нас крім ігрових шматочків були і танцювальні, потрібно було зібрати велику команду. Підготовчий період займав сам по собі великий час", – розказав Морозов.

Злата розповіла, чому прийшлося деякі сцени з кліпу вирізати.

"Через чоловіка, через мого друга, якому не дуже сподобалися наші любовні кадри з індусом. Коханому не сподобалося і довелося деякі сцени вирізати. Кліп ми знімали 36 годин. Все що ви бачите у цьому кліпі – це складна графічна робота, намальовано від руки. Сподіваюсь – це наша перша і не остання робота з режисером Юрієм Морозовим", – повідомила співачка.

"Ми зараз з командою думаємо на який фестиваль повезти цей кліп. Поки ми лише цікавимося умовами програми, можливо це буде Берлінський фестиваль", – додав режисер.

Попередній матеріал
Засідання Київради, де обговорюють посилення відповідальності за керування транспортом у стані сп'янінння – трансляцію завершено
Наступний матеріал
Рада в першому читанні ухвалила зміни до КПК, що дозволяють процедуру заочного засудження