Google

ВВС назвало книгу року-2016 в Україні

Преможці отримають винагороду 1000 фунтів у гривневому еквіваленті

Книгою року-2016 став роман "Забуття" Тані Малярчук, а переможцем у номінації "Дитяча книга року ВВС-2016" обрано книгу Галини Ткачук "Тринадцять історій у темряві. Про це повідомляє ВВС Україна.

"Цьогорічний переможець "Книги року" порушує дуже важливі проблеми - про пам'ять, про те, як минуле пов'язане з сьогоденням, а також про самоідентифікацію суспільства і людей в ньому. Протягом останніх дванадцяти років "Книга року BBC" знайомить українського читача з найкращими творами сучасної української літератури. Роман Тані Малярчук посів гідне місце серед блискучих лауреатів нашого конкурсу", – наголосив голова Європейського департаменту Всесвітньої служби ВВС Артем Лісс.

Facebook

Facebook

Інформується, що кожен з отримає винагороду 1000 фунтів у гривневому еквіваленті. До того ж, видавці книг-переможців - "Видавництво Старого Лева", Львів, та "Темпора", Київ - матимуть право використовувати логотипи Книги року ВВС у своїх наступних виданнях.

Нагадаємо, 9 грудня 2016 року, виповнюється 153 років з дня народження визначного українського письменника, літературознавця та майстра малої прози — Грінченка Бориса Дмитровича. 5.ua підібрав ТОП-10 цікавих фактів з життя письменника.

Попередній матеріал
"Час. Підсумки дня": Нарешті досяжний безвіз та нові загрози євроасоціації
Наступний матеріал
У Міноборони розповіли про втрати бойовиків

ТОП-10 цікавих фактів про українського письменника Бориса Грінченка

У Києві наймолодша українська письменниця презентувала свою книжку "незвичайних пригод"

Письменник Роман Телех: Світ без України не має права на існування

Помер відомий український письменник