В Ужгороді відбувся фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко" [відео]

  Майже 10 тисяч писанок - на деревах просто неба. В Ужгороді на центральній площі міста - відбувся фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко". Свої роботи представили учні з усіх міст і районів Закарпаття.

  Загалом - 54 команди. Писанки розмістили на спеціально сконструйованих високих кованих деревах. На кожному - розвісили від 150 до 300 великодніх яєць. Жодне не повторюється, адже всі роботи - школярі виготовили та оздобили власноруч у найрізноманітніших техніках: є яйця з бісеру, з круп, паперові, дерев’яні, металеві, писанки-мотанки, розфарбовані традиційним чи сучасним способом.

  Олена Булина, керівник творчого гуртка: "Настільки зараз багато різних прийомів з яких можна зробити писанку, що зараз навіть важко виділити. От дуже зараз популярна техніка квілінгу і  також дуже багато дітей роблять руками намотують нитками, і крупи - це дуже зараз популярне воно більш натуральне, більш таке діти люблять".

  Іван Берченко, учасник фестивалю: "Є традиція у сім`ї, традиція була від прабабусі, саме вона мене навчила розписувати писанки, зокрема , крапанки, крапанки за допомогою писачка та воску, то кропітка робота, яка робиться дуже довго, але виріб стає дуже гарним".

  Попередній матеріал
  Принц Вільям вже цим літом полишить службу в армії
  Наступний матеріал
  Всеукраїнський фестиваль ленд-арт влаштували у Запоріжжі [відео]
  Теги:
  Loading...