5.ua

В Держкомтелерадіо України почали приймати твори на присудження премії Франка

  Держкомтелерадіо України оголосив прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. Про це 13 березня повідомляє офіційна сторінка відомства.

  Як повідомляється, на розгляд журі подаються "нові оригінальні твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства".  Підкреслено, що строк прийому творів  – до 1 травня 2014 року

  Як відомо, ця премія за рахунок коштів держбюджету присуджується щорічно до дня народження Івана Франка - 27 серпня. Розмір премії становить 2 тис. гривень. Лауреатів премії визначають у чотирьох номінаціях: за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації, за кращий твір у телевізійній сфері, за кращий твір у радіомовній сфері, за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

  "Серед вимог конкурсу - твори мають бути оприлюднені у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення", - підкреслюють в Держкомтелерадіо.

  Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності розміщено на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо України.

  Попередній матеріал
  МЗС підтверджує затримання Фірташа на вимогу ФБР у Відні
  Наступний матеріал
  Українські легкоатлети поїхали до Португалії метати молот, спис, ядро та диск
  Теги:
  Loading...