Уряд: Україна потребує нової культурної політики

  Політику в сфері культури нереально модернізувати в інтересах громади без її активної участі і це стосується не лише механізмів прийняття державних рішень або концептуальних підходів, але й радикальної зміни в ставленні суспільства до самої культури.
  Про це 22 травня Віце-прем’єр-міністр Олександр Сич заявив під час засідання громадської експертної ради з питань культури.

  "Всі, хто працюють у цій царині, мають довести і чиновникам, і суспільству, що культурна політика є не менш важливою, ніж оборонна. У свою чергу, Міністерству культури слід оновити стратегію культурної політики, його головним завданням має стати сприяння творенню культури", - наголосив Олександр Сич.
  Учасники наради дійшли згоди, що Україна потребує нової стратегії гуманітарного розвитку, яка охоплювала б як внутрішню культурну політику, так і просування української культури за кордоном.

  Треба зазначити, що до складу громадської експертної ради з питань культури входять, зокрема, Павло Гудімов (культурний холдинг "Гудімов арт-проект"), Катерина Ботанова (Центр сучасного мистецтва Андрій Різоль (компанія "Вавілон"), Тетяна Ярошенко (наукова бібліотека НаУКМА), Ігор Щербаков (Національна спілка композиторів України) та Юрій Рибачук (тижневик "Коментарі").
  Попередній матеріал
  Через харківський військовий шпиталь пройшло уже 69 поранених бійців
  Наступний матеріал
  У Києві фіксують все більше порушень у виборчій агітації