5.ua

Через харківський військовий шпиталь пройшло уже 69 поранених бійців

  Чотирнадцять поранених українських військовики лікуються нині у харківському військовому шпиталі. Десантники та бійці Нацгвардії проходять лікування, після чого їх направляють до інших медичних закладів на реабілітацію. До Харкова поранених звозять з усіх гарячих точок – Краматорська, Слов’янська та Ізюму.


  Анатолія Самусенка поранили під Краматорськом. Каже, на військову колону сепаратисти напали несподівано. Стріляти почали з кущів. Хто вспів – відстрілювалисьвсліпу, на звук пострілів.

  Тяжче поранення у двадцятирічного нацгвардійця Ярослава Холодницького. На табір, що під Ізюмом, терористи напали вночі тринадцятого травня, обстріляли із засідки. Кулю отримав, рятуючи товариша.

  Для всіх трьох хлопців із цієї палати це були перші в житті бої. У найтяжчому стані Антон Магльований з Черкащини. До шпиталю його доправили зі Слов'янська. Там десантник захищав телевізійну вежу.

  За словами лікарів, такої кількості поранених у цьому харківському шпиталі – Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону – не бачили за всі роки незалежності. Медики готові постійно приймати бійців із передової. Оснащення та кваліфікація персоналу дозволяють лікувати будь-які поранення.

  Начальник шпиталю Віктор Поліщук звітує: "Сюда поступило 69 пораженных с боевыми травмами. Это раненые, с контузиями. На сегодняшний день на лечении находятся 14 больных. Все остальные или выздоровели и покинули лечебное учреждение по выздоровлению, или переведены в другие лечебные учреждения".

  Медики також звертають увагу на наслідки ран – як фізичні, так і психологічні.

  Після лікування хлопців відправлять на реабілітацію до інших медзакладів. Та вони кажуть, що після одужання всі, як один, повернуться на службу – захищати Україну від терористів.

  Світлана Сірик, В’ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал.

  Попередній матеріал
  ЦВК: на вибори до України приїде 3 тис. спостерігачів від 19-ти держав
  Наступний матеріал
  Уряд: Україна потребує нової культурної політики
  Теги:
  Loading...