Уперше в Україні відбувся міжнародний конкурс підкорювачів вогню (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Вогняна ніч у Харкові. Уперше в Україні відбувся міжнародний конкурс файєр-шоу. Участь у дійстві брали 9 команд підкорювачів вогню з СНД та великий майстр з Японії.
  Вони з’являються, коли починає сутеніти. Їхня місія – розвіювати темряву. Вони - володарі вогняної стихії, учасники фестивалю фаєр-шоу. Утім, самі про себе вітчизняні фаєрники говорять без пафосу. Це - нове для України мистецтво. Першопрохідцям доводиться самотужки опановувати техніку та виготовляти реквізити.

  Катерина Світлична, театр вогню "Пантера" (Харків): "Всё пошло из Новой Зеландии. Манкифисты они себя называют. Там специальная технология наматывания кевларовой нити. Кевлар – это обмотка всего оборудования. Есть асбест, но асбест вреден. Кевлар, конечно же, значительно дороже, заказываем через Интернет".

  Невисокий юнак східної зовнішності – визнаний майстер вогню. Про японця Юту Імамуру українські фаєрники говорять із захопленням. На відеороликах з його участю училися майже всі. У Харкові Юта очолював журі. Каже, вогонь є другом і не повинен відлякувати людей.

  Юта Імамура, майстер вогню (Японія): "Побороти страх мені не важко. Вогонь – це щось особливе для мене. Коли я біля вогню, почуваюся так добре! Це ніби медитація".

  Вогнегасники та чергова бригада МНС на фаєр-шоу аж ніяк не зайві. Кошти від майстер-класів Юти Імамури відправлять до Санкт-Петербурга, на лікування танцівниці Ксенії Іванової, яка сильно обпеклася під час одного з виступів. Попри прикрий інцидент із колегою, ніхто з учасників фестивалю не думає відмовлятися від хобі. Тим більше, для багатьох воно вже стає роботою. Адже, популярність фаєр-шоу зростає - запрошувати підкорювачів вогню на вечірки стає дедалі модніше.

  Микола Піддубний, В’ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.73Мб)
  Попередній матеріал
  Експорт олії відкритий?
  Наступний матеріал
  НБУ може встановити новий валютний коридор для гривні
  Теги: