Унікальний плавучий світло-музичний фонтан запустили в Вінниці

  Унікальний плавучий світло-музичний фонтан запустили на річці Південний Буг. Він став найбільшим не лише в Україні, а й у Європі. Його струмені заввишки досягають 60-ти метрів. І все це у ритмі музики та у супроводі неймовірного лазерного шоу.

  Цього моменту вінничани чекали цілий рік. Щоби на власні очі побачити фантастичну водну феєрію, ще вдень обліпили набережну Піденного Бугу. В руках - фотоапарати та відеокамери. На обличчях - радість та здивування.

  Хлопчик: "Я не ожидал, что это будет именно в Виннице, почему не в Киеве или Харькове - они же больше? Я горд за свой город".

  Бабуся: "Це дивовижно, якісне все і фантастично".

  Диво ще й тому, що фонтан рекордний не лише для України, а й для всієї Європи. Завдовжки 140 метрів, заввишки - шістдесят. Більший тільки в Дубаї, - кажуть розробники.

  Ральф Дау, розробник фонтана: "У Дубаї висота струменів сягає 65-ти метрів. Але спецефектів там значно менше - може кілька десятків. А тут завдяки тому, що фонтан стоїть на річці, а не у басейні, - ми зможемо продемонструвати понад 200 спецефектів".

  Завдяки прожекторам, вмонтованим у фонтан, струмені переливаються чи не усіма кольорами веселки. Подих глядачів завмирає, коли лазерні промені виводять на воді цілі живописні картини. 

  Розробники кажуть: фонтан зможуть перетворити і на гігантський кінозал. Для того вже закупили два надпотужних відеопроектори.

  Ральф Дау, розробник фонтана: "У нас уже є водний екран. 16 метрів заввишки, 45 метрів завдовжки. Тож тут можна буде крутити повнометражні картини і 3-д ролики, все що завгодно".

  Неймовірними водними викрутасами фонтан тішитиме вінничан до перших заморозків. А потім - після зимової сплячки знову оживе.

  Марія Коренюк, Євген Кіяшко, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  Незрячі українці хочуть навчатися і працювати за комп’ютером
  Наступний матеріал
  Фінал світової першості з акробатичних стрибків у воду зі скелі відбувся в Ялті
  Теги: