Фінал світової першості з акробатичних стрибків у воду зі скелі відбувся в Ялті

  Фінал світової першості з акробатичних стрибків у воду зі скелі відбувся в Ялті. Відчайдухи стрибали у море зі знаменитого "Ластівчиного гнізда". Кращим кліфф-дайвером світу став британський студент, спортсмен-екстремал Гаррі Хант.

  12 кращих кліфф-дайверів Світу з`їхалися до Ялти на фінал світової першості. Серед них і два українських спортсмени: дебютант Олександр Куценко та досвідчений В’ячеслав Полещук. До трійки лідерів вони не увійшли.

  В’ячеслав Полещук, кліфф-дайвер (Україна): "Я немного ошибся, но я уже ветеран. Для меня главное не победа. Вон сколько молодежи , их надо вперед пропускать".

  Олександр Куценко, кліфф-дайвер (Україна): "Это лучший результат за этот сезон мой. я очень счастлив , рад, поддержка публики очень ощущалась".

  Для фіналу світової першості організатори обрали мальовничій палац «Ластівчине гніздо». Спортсмени стрибали зі скелі Аврора, з висоти 26 метрів.

  Нікі Стайкович, директор зі спортивних змагань (переклад): "Це дуже гарне місце з неповторною історією. Коли ми знайшли його ми були вражені. Було важко встановити трамплін, бо порода тут не дуже місцна. Спортсменам доводилося спускатися з Ластівчиного гнізда по канату". 

  До фінальної частини дійшли шестеро спортсменів: з Люксембургу, Чехії, Великобританії, Франції, Росії та України. На ялтинських змаганнях переміг росіянин Артем Сільченко. А у загальному заліку, Чемпіоном Світу вже другий рік поспіль став британець Гарі Хант.

  Артем Сільченко, спортсмен з акробатичних стрибків у воду зі скель (Росія): "Я здесь чувствую себя здорово, я расслаблен, но в то же время сосредоточен. Я показал сегодня лучшую мою прыжковую серию в этом году".

  Гарі Хант, переможець чемпіонату Світу з акробатичних стрибків у воду зі скель: "Дуже сподобалось. Трошки був збентежений тим, що у Ялті я виборов друге місце, але все супер. Те що змагання проводять у Криму, в цьому замку, у такій прекрасній місцині - це прекрасно!" 

  Кліфф-дайвінг – змагання з акробатичних стрибків у воду, популярний у світі через свою видовищність.  Цьогоріч відбіркові тури відбувалися у мальовничих місцях на острові Пасхи, в Мексиці, Греції, Італії, Франції та США.

  Де відбуватиметься наступний фінал світової першості - організатори не розголошують. Проте запевняють - один з етапів пройде в Україні. 

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, Ялта "5 канал".

  Попередній матеріал
  Унікальний плавучий світло-музичний фонтан запустили в Вінниці
  Наступний матеріал
  Діденко отримав 3 роки умовно
  Теги: