5.ua

Українські митці відреагували на визнання Вірменією псевдореферендуму у Криму

  Співрежисер і сценарист стрічки "Параджанов" Олена Фетісова вирішила бойкотувати церемонію вручення премії за цю картину у Єревані, після визнання Вірменією “кримського” референдуму.

  Торік у грудні фільм вирішили відзначити державною премією Вірменії. Урочиста церемонія має відбутися завтра, утім мисткиня вирішила скасувати візит. Сьогодні ж написала відкритого листа президенту Вірменії Сержу Саргасяну. Фетісова обґрунтувала свою позицію та вимагає фінансову винагороду, яку б мала отримати за картину, перерахувати на потреби вірменських дітей-сиріт.

  Олена Фетісова, співрежисер стрічки "Параджанов": Коли президент держави, який вручити мені цю нагороду, він підтримує країну, яка захоплює територію моєї держави, я просто не можу собі дозволити бути там присутньою. Це не має нічого спільного з моїми друзями-кінематографістами, які на стовідсотково цю нагороду в цілому, нагороду вірменського народу, заслужили, але бути там і підтримати в такий спосіб Вірменську державу я просто не можу собі дозволити.

  Попередній матеріал
  В Кремлі генсек ООН застеріг, що криза може вийти з-під контролю
  Наступний матеріал
  У КМДА знайшли інвесторів для відновлення Майдану Незалежності