Українські музиканти переспівають хіти "Братів Гадюкіних" [відео]

  "Файне місто Тернопіль", "Всьо чьотко", "Наркомани на городі". Популярні пісні "Братів Гадюкіних" зазвучать по-новому. Сімнадцять українських гуртів, серед яких ВВ, "Океан Ельзи", "Бумбокс", та білоруський "Ляпіс Трубецкой" зберуться разом, щоби переспівати хіти легендарних рокерів.

  Концерт відбудеться 3 червня у столичному "Палаці спорту". Присвячений пам`яті вокаліста гурту - Сергія Кузьмінського, який помер третього серпня 2009-го року. Виступатимуть і самі Гадюкіни - бас-гітарист та клавішник. Вартість квитків буде демократичною. Усі, хто прийдуть, безкоштовно отримають CD з переспівами гадюкінських хітів. Організатори концерту оголосили про пошук аудіо, відео та фотоматеріалів, пов`язаних із творчістю гурту, бо в самого культового колективу нічого, окрім власних альбомів, не залишилося.

  Ігор Мельничук, бас-гітарист гурту "Брати Гадюкіни": "Я не памятаю на своїй памяті, щоб був рок-концерт, присвячений нашому українському виконавцю. Тобто це якась нова подія".

  Олександр Ярмола, фронтмен гурту "Гайдамаки": "Сергій Кузьмінський це поет у рок-культурі українській номер один. З його почуттям гумору. Нічого такого після нього не було".

  Попередній матеріал
  Київський театр сучасного танцю створив виставу "Гагарін, я вас кохаю" [відео]
  Наступний матеріал
  Сьогодні відбудеться зустріч міжнародної контактної групи по Лівії
  Теги:
  Loading...