Київський театр сучасного танцю створив виставу "Гагарін, я вас кохаю" [відео]

  У столиці Всесвітній день космонавтики відзначили танцями. Київський театр сучасного танцю створив виставу "Гагарін, я вас кохаю". Історія розповідає про те, як звістка про політ людини до космосу змінює життя мешканців однієї комунальної квартири.

  Одна звістка порушила спокій мешканців звичайної комунальної квартири. Поет, вчителька танців, льотчик,  комсомолка - натхненні подвигом Гагаріна, починають змінюватися.

  За задумом хореографа вистави "Гагарін, я вас кохаю" на сцені буде якнайменше декорацій. Але й ті, що є, справжні раритети. Радіолу знайшли на дачі одного з танцівників, шолом для льотчика на барахолці. Так само і прасувальні дошки, скатертину, піонерські значки.

  Передати рухами відчуття героїв досвідченим танцівникам виявилося не складно. Єдине, кажуть,  хвилювалися, щоби сучасні танці не знищили радянський колорит.

  Автори і виконавці вистави вважають, що тема космонавтики не дуже цікава нинішній молоді. Саме тому, кажуть, хотіли показати, якою модною та сучасною вона може бути.

  Даря Безродная, Денис Блажиєвський, 5 канал 

  Попередній матеріал
  Нову безпечну споруду над об`єктом "Укриття" на ЧАЕС планують звести до 2015 року
  Наступний матеріал
  Українські музиканти переспівають хіти "Братів Гадюкіних" [відео]
  Теги:
  Loading...