Українські книжки штурмуватимуть німецький Лейпциг

  Українські книжки штурмуватимуть німецький Лейпциг. За десять днів там стартує один із найбільших книжкових ярмарків Європи.

  Уже вдруге зі своїм доробком туди їдуть наші співвітчизники. На українському стенді будуть представлені книжки від десяти видавництв, а п`ятнадцять письменників братимуть участь у поетичних і дитячих читаннях по всьому місті. Ще 20 українських авторів будуть присутні віртуально: читатимуть уривки своїх романів із величезного екрану. Щоб місцевим було зрозуміло, відео супроводжуватиметься німецькими субтитрами. Німців до наших книжок заманюватимуть львівською кавою та шоколадом, а музичний настрій на ярмарку створюватиме гурт "Перкалаба".

  Олександра Коваль, президент "Форуму видавців у Львові": "Для нас є важливим саме просування нашої літератури за кордоном. За двадцять років у Німеччині видано приблизно вісімдесят назв книжок українських в німецьких перекладах. Це погодьтеся, дуже мало".

  Андрій Курков, письменник: "Я там уже приймав участь разів п`ять, виступав в колонії для неповнолітніх німців, як письменник, виступав на бойні на колишній, тобто скрізь. Там література проходить крізь усі верстви населення".

  Попередній матеріал
  Китай оговтується від землетрусу
  Наступний матеріал
  Каталог світлин про карпатських гуцулів презентував французький фотограф [відео]
  Теги:
  Loading...