Учасники легендарного рок-гурту Deep Purple прилетіли до Києва [відео]

  Насичено фіолетові в Києві. Учасники легендарного рок-гурту Deep Purple прилетіли до Києва, щоб дати єдиний концерт в українській столиці у рамках свого європейського турне. Була серед фанатів британського року і наша Олена Халік.

  Вони їх чекали і вони приїхали. Віддані фанати за годину до концерту в очікуванні на легенд року. Для багатьох музика Deep Purple - улюблена з малечку.

  Фанат групи: "Слушаю с детства, с семилетнего возраста люблю их все составы - от первого и до последнего".

  Саме на таких глядачів чекали і самі артисти. Deep Purple вже не вперше в Україні, тому знають яка  публіка їх тут зустріне. 

  Ян Гілан, фронтмен групи "Deep Purple": "Минулого разу нас дуже добре зустріли, сподіваємось і цього разу буде  не гірше. Думаю, ми ще повернемось сюди, в Україну".

  40-річний стаж та поважний вік не заважає музикантам казитися на сцені, грати, співати, заряджаючи публіку потужною енергетикою. 
  Живі легенди хард-року подарували українським глядачам свої супер-хіти, нові пісні та сольні номери. Кожну композицію глядачі палацу спорту - зустрічали оваціями та криками. Далі музиканти Deep Purple візьмуть кілька днів перерви і продовжать турне у Люксембурзі, Німеччині та Франції.

  Олена Халік, Олексій Тищенко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Велика Британія запроваджує нове маркування продуктів
  Наступний матеріал
  Майже до ста зросла кількість жертв урагану "Сенді" у США
  Теги: