Майже до ста зросла кількість жертв урагану "Сенді" у США

  Майже до ста зросла кількість жертв урагану "Сенді" у США. Лише у місті Нью-Йорк загинуло сорок людей, ще восьмеро у однойменному штаті. Випадки загибелі людей через негоду зафіксували і у Нью-Джерсі, Меріленді, Пенсильванії, Вірджинії, Конектикуті та Північній Кароліні.

  Близько чотирьох з половиною мільйонів людей у дванадцяти штатах на сході країни досі без електрики. Пальне у населені пункти - постачають з перебоями. Тривають відновлювальні роботи. Участь у них беруть, зокрема, понад 50 тисяч електриків. У Нью-Йорку, до них долучилася армія. Нацгвардія роздала мешканцям постраждалого мегаполіса понад мільйон пайків харчів та питної води. До міста прибули військові транспортні літаки з фахівцями та обладнанням. Їхнє завдання - відкачати воду з підтоплених вулиць та помешкань.

  Комунальник: "Зараз вкрай важливо відкачати воду з підтоплених вулиць. Вона залила не лише підвали, подекуди - піднялася аж до рівня другого поверху".

  Кріс Крісті, губернатор Нью-Джерсі: "Зараз люди переважно оговтуються від наслідків негоди. Домівки багатьох з них - зруйновані або пошкоджені. А житло для людей означає більше ніж просто місце, де можна переночувати. Втратити дім - значить втратити почуття безпеки. Саме так зараз почуваються американці".

  Попередній матеріал
  Учасники легендарного рок-гурту Deep Purple прилетіли до Києва [відео]
  Наступний матеріал
  Свято у зоопарку каліфорнійського Сан-Дієго
  Теги: