У Вінниці стартував проект "кінодворик" [відео]

  Для справжніх кіноманів у Вінниці вперше стартував проект "кінодворик". Усі охочі протягом тижня переглядатимуть різножанрові стрічки просто неба на одній із центральних вулиць міста.

  Там встановили велику сцену зі спеціальним екраном. Для глядачів замість крісел - поставили стільці. На відкриття кінофесту прийшли близько сотні людей. Гостям демонструють як короткометражки, так і повнометражні фільми, стрічки як початківців-аматорів та і легендарних маститих режисерів німого кіно. Потрапити до вуличної синематеки можна абсолютно безкоштовно.

  Світлана Тіскина, нач. відділу департаменту культури Вінницької міської ради: "Тематика підбиралась таким чином, щоб охопити різні жанри кінематографу, якщо сьогодні ми відкриваємо літка з чорною ознакою Юрія Іллєнка - це класика українського кінематографа, то завтра ми будемо презентувати світове німе кіно - це Чарлі Чаплін в супровід живий акомпанемент музикантів, після завтра це буде фільм Окени, екологічної такої спрямованості, і далі починаючи з 13 числа, кожний день буде презентуватися авторський проект наших гостей з різних міст України".

   

  Перший відвідувач: "Я перший раз на такому і як для себе більше впізнати щось, побачити, щоб кожна людина могла прийти подивитися, для себе щось взяти з цього".

   Другий відвідувач: "Це дуже чудова ідея, тому що кіно сьогодні розвивається . Кіно повинно бути доступним для всіх категорій і кожної людини, тому я вважаю, що це дуже гарний проект".

  Попередній матеріал
  У Дубаї відкрили найбільший у світі житловий спіральний хмарочос
  Наступний матеріал
  Триденний страйк розпочали авіадиспетчери у Франції
  Теги:
  Loading...