У центрі Львова виставляють роботи дітей, що лікуються від тяжких хвороб

  Два дні у Центрі Львова просто неба виставлятимуть творчі роботи дітей, які лікуються від тяжких хвороб. Усі юні митці - пацієнти Західноукраїнського дитячого медцентру. Волонтери, які влаштували виставку, збиратимуть пожертви. На зібрані кошти планують придбати необхідне обладнання для лікувального центру.

  Лікар Олександр Ябчанка пишається мужністю своїх маленьких пацієнтів. Каже, більшість авторів фантазували, не виходячи із палат. На вернісаж просто неба їхні роботи доправили волонтери. Сам процес творчості добровольці відтворили у світлинах. Усе це влаштували задля того, щоби придбати для медцентру рентген-апарат. Старому вже майже півсторіччя.

  Олександр Ябчанка, лікар-педіатр: "Цей апарат, який би ми хотіли придбати по-перше дає менше опромінення. Діти з онкозахворюванням отримують протоколи лікування які включають в себе опромінення і діти, які отримують опромінення по протоколу, ще окрім цього отримують опромінення старим радянським 75 року випуску апаратом".

  Волонтер Олена вже кілька місяців працює в лікарні.  Дівчина каже: арт-терапія допомагає дітям подолати хворобу. Особливо її вразив малюнок 15-річної Мар`яни.

  Олена Диченко, волонтер: "Вона почала замальовувати все пензликом, я кажу чому ти так робиш, а вона каже тому що у мене на даний момент таке життя я не знаю якого кольору воно набуде завтра, післязавтра, через місяць і через рік. Тому вона назвала цю картину "стан душі".

  Волонтери не сподіваються, що за один день назбирають коштів на необхідне обладнання. Запевняють - акція триватиме, доки не досягнуть потрібної суми. 

  Допомогти Західноукраїнському медцентру зголосилися вже і львівські музиканти. Обіцяють провести у місті благодійний концерт.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  З найбільшого у столиці аквапарку - протікає вода
  Наступний матеріал
  До 92-х зросла кількість жертв терактів у Норвегії [відео]
  Теги: